Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
05.11.2019
Poruka
7
Odustajem od daljnjeg slanja lista nakon svega. Radiš si sam alate, skeniraš, trošiš struju i vlastito vrijeme i onda isti likovi sa različitim nickovima traže liste i misle da rade budalu od tebe.
Odsad na svim forumima na kojima jesam šaljem liste samo šačici selektiranih ljudi koje koliko toliko poznajem, i nikome više.
Nema smisla, daješ svoj trud dzabe nekoj barabi koja ti se nakraju još smije iza ledja i onda to objavljuje na svojim blogovima, facebooku i sl.
Za tehnička pitanja sam otvoren, ali ne dijelim dalje svoje alate, ni ne šaljem scannere i sl.

@boki71, danas opet provjerio kamiondžije i radi bez problema bez tokena kod mene jedna starija lista, ali nisu mi neki pa ih baš i ne gledam, ima daleko boljih lista, art je recimo jedna od boljih, ali tvviet mi je ipak najdraža lista jer ne gledam puno programa pa ne trebam brdo pinkova i 50 erotskih programa.

Bye od mene, odlazim u low profile mode :cool:
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
eto sta idiot moze da uradi...
izgubis coveka kojem nije bilo tesko da svoje vreme i trud trosi da bi podelio i pomogao ljudima.
i onda se nadje neki pametnjakovic da pravi 3 nika i trazi lista,pa jeee da je trazio 5 lista dali bi ljudi jer nikog nisu odbili.
Boze,kakav smo to narod postali...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
@boki71, danas opet provjerio kamiondžije i radi bez problema bez tokena kod mene jedna starija lista, ali nisu mi neki pa ih baš i ne gledam, ima daleko boljih lista, art je recimo jedna od boljih, ali tvviet mi je ipak najdraža lista jer ne gledam puno programa pa ne trebam brdo pinkova i 50 erotskih programa.

Bye od mene, odlazim u low profile mode :cool:

razlikujemo se jer ja negledam gotovo nista... :beee: ....iako imam svoje null profile godinama na vietu,mediafuture,.....:mig: sto je dokaz da i net prijateljstva mogu biti prava a koja ja imam sa vlasnicima istih.....
 
Natrag
Top