Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Bar na 20 mjesta imaš tu utakmicu a da je slika puno kvalitetnija nego na sk6
Kod:
https://www.sporteventz.com/en/continental-europe/england.html
ajde majstore vadi jednu iz VIP-a pomozi mom zemljaku Sremcu ja imam samo ART sa VPN -om, nemoj mu Mediaguard Nagravision3 , nesi Ti takav *ebac
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
ajde majstore vadi jednu iz VIP-a pomozi mom zemljaku Sremcu ja imam samo ART sa VPN -om, nemoj mu Mediaguard Nagravision3 , nesi Ti takav *ebac
Poslao sam mu skoro i još radi
2JWHzYN.png
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
izvini druze sad cu ga ebem, znam ja Tebe da nebi mas~o,a ja eto naseo...........Pozdrav Tebi
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Kad on šara, prvi put mu trebala arena a sad sk5 e jbg. Bolje gledati utakmicu u ful hd kod engleza nego na lošem sk5.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
E momci stvarno nisam mislio nista lose. Stoji da mi je torpedo poslao listu i jos mi je neko poslao listu nisam siguran ko, ako treba objavicu, koje hvala Bogu jos uvek rade, ali bas sam sad napisao poruku galetu jer me malo "grebe" da mi je trebao samo SK 6 kanal zato sto snimam sve Celsijeve utakmice i trke F1. To sve gledam na SK jer je naravno nas pa mi odgovara tako. Jos jednom se izvinjavam svima ako sam uradio nesto lose. Prosli put sam opomenut jer sam dobio listu a nisam se zahvalio da nebi dobio jos par komada bezveze. Sad sam se lepo zahvalio gore u postu kad mi je torpedo poslao gde da gledam pa ne znam da lisam nekoga uvredio. Jos jedno stvarno nista lose nisam mislio. Lep pozdrav svima koji pomazu nama duducima.
Imate svi po pice od mene kad se sretnemo negde.
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
131
Pozdrav svima,
da li mogu da zamolim da mi neko posalje domacu-ExYu listu koja radi malo duze, ako nije problem?
Hvala puno unapred
 
Učlanjen(a)
12.01.2014
Poruka
63
Pozdrav drustvo!

Ja da zamolim nekoga da mi posalje jednu listu. Sve sto mi je potrebno su Sport klubovi i Arene (moze i sd)...
Treba mi da probam na novom risiveru koji cita ove liste, ali nemam nista da radi. :(
Ovo sto pronadjem copy/paste ne potraje ni 2 dana.

Hvala unapred

Edit: Dobio sam listu, hvala dobri ljudi :)
 
Poslednja izmena:
J

jugoslav93

o jugoslave reci koliko si dobio lista !!??
treba ti jedna, kad dobijes,zahvalis, trebat ce i drugi put

izvini gale 50950 bio sam odsutan probao sam danas listu radi super-ti si prava ljudina

hvala puno
 
Učlanjen(a)
10.03.2013
Poruka
30
Pozdrav ako moze jedna dobra exyu lista.hvala

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
 
Učlanjen(a)
17.10.2017
Poruka
16
pozdrav svima ,, kupio sam uređaj i gledo bi media future na stb, jer cujem da je to odlična lista a ima sve i stabilna. stavio bi listu na stb jer je pregledno. e sad jer ima tu tko prodaje medio da mi pošalje podateke za stb da probam dva dana pa bi kupio. jer vidim da nisu bas ljudi od volje da poklone. pozdrav
 
Natrag
Top