Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Zamolio bih za listu koja sadrzi ove kanale:
16m0suc.png

poslao sam ti vod listu gde su samo filmovi......ima par koje si trazio sa nasim prevodom poput ovog monstera,tarzana......
 
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
41
Kako meni rade ili radi lista mjesecima?

Recimo od 17.06.2016 OttPlayer je dostupna aplikacija na Samsung Smart tv SUHDTV novije generacije i liste koje sam stavio gore navedenog datuma na OttPlayer/Smart tv rade mi Dan danas kako ? Ni ja sam ne znam ;) mada sam te liste predhodno imao na Fork Player/Smart tv ranije iz razloga sto je Fork Player aplikacija izasla ranije od OttPlayer aplikacije mnogo ranije.....

E sad zanima me koje su to liste koje rade 2-3 dana? A da znamo za njih da ce da rade tako kratko......

Listu ili liste koje se iskeniraju i nadju se validne mogu da se provjere koji im je rok trajanja i slobodno mogu da kazem onu listu ili liste koje sam ja provjerio dokle rade tu i tamo nekad jer ne provjeravam liste stalno dokle rade ... jos nisam naisao ni na jednu da mi je provjera pokazala da lista ima rok trajanja 2-3 dana

Neki Dan sam upalio comp provjerio samo jednu listu samo dal radi lista radi punih 7 mjeseci za sad...... mimo onih koje su mi na OttPlayeru za te znam da rade itd........

Pozdrav
Koja je aplikacija za proveru validnosti i roka trajanja liste?
 
Učlanjen(a)
07.04.2014
Poruka
163
Moze li mi neko postati arenesport i sport klub kanale
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
pozdrav, ima li kakva slobodna lista, samo za ličnu upotrebu. Hvala unaprijed
 
Natrag
Top