Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
25.09.2019
Poruka
2
Pozdrav, ako moze neka exyu lista i za mene, nista previse, cisto da se gleda skromno i u krugu porodice :D Prednost m3u mada mi se cini da u zadnje vreme stbemu liste bolje i duze rade
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
1.033
Najlepse bi molio da mi neko posalje ako moze neka dobra exyu lista i sa uk/usa kanalima (bitka lista ili neka jaca lista sa nasim kanalima i videotekom) u m3u formatu i ako je moguce da je dugotrajnija.Hvala vam unapred.
Pozdrav, ako moze neka exyu lista i za mene, nista previse, cisto da se gleda skromno i u krugu porodice :D Prednost m3u mada mi se cini da u zadnje vreme stbemu liste bolje i duze rade
Poslano obojici u inbox
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
734
Ako neko ima Gradinu m3u listu molio bih da mi posalje.MAC imam,ali treba mi m3u da je konvertujem za resiver na enigmu2,a sa MACom to nije izvodljivo.Hvala unapred.
 
Učlanjen(a)
15.08.2012
Poruka
30
Nazalost ova lista koju sam dobio ne radi ocita samo kanale ali niti jedan kanal ne radi tako da bi zamolio dobre ljude ako ima ko neku kvalitetniju listu sa exyu i uk/usa kanalima da mi posalje u m3u formatu treba mi za ssipt na smart tv-u.Hvala svima unapred.I molba da lista bude malo dugotrajnija.
 
Učlanjen(a)
28.06.2019
Poruka
32
Pozdrav...
Zamoli bih ako moze za jednu ex-yu listu, prvenstveno za filmove...hbo cinemax, cinestar....itd..
Hvala

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
1.033
Nazalost ova lista koju sam dobio ne radi ocita samo kanale ali niti jedan kanal ne radi tako da bi zamolio dobre ljude ako ima ko neku kvalitetniju listu sa exyu i uk/usa kanalima da mi posalje u m3u formatu treba mi za ssipt na smart tv-u.Hvala svima unapred.I molba da lista bude malo dugotrajnija.
poslana druga
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Pozz... Molio bih vas jednu listu za STBEmu (ako moze Diogen, Gradina, Client Portal Link ili King Box). Moze i neka druga, samo da ima exyu programe i dobar VOD. Izgubio sam sve na boxu pa sam bio prinudjen da skinem novi firmware i nakon dva dana podesavanja cini se da mi sad box radi. Da li jos postoji neka lista koja radi na IPTV Smarters aplikaciji??? Hvala svimaaa :)
 
Natrag
Top