Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

MODERATOR
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
30.267
Izvinjavam se puno što tražim listu iako već imam jednu koja mi i dalje radi!

Potreban mi je Sky Sport MotoGP (Italijanski kanal) u 1920x1080. U listi koju ja imam nalazi se zapravo 720p rezolucija tog kanala ali bitrate je užasan i dešava se svaki dan da na par sati blokira kanal pa se istih 15 sekundi ponavlja iznova i iznova dok nasumično ne nastavi da radi. Samo taj kanal od svih ostakih....

Lista ne mora sadržati naše kanale, i da je samo Italijanska lista ili samo sa stranim kanalima nije problem, ne želim da ispadne da ja pokušavam i Ex yu kanale da dobijem.

M3u ili Mac, bio bih veoma zahvalan. Lično više volim M3u liste ali zahvalan sam na svačijem trudu i ljudima koji su mi ranije slali.

Hvala unapred i izvinjavam se još jednom!

Poslato
 
Učlanjen(a)
24.10.2010
Poruka
109
Da li mi mozete preporuciti dobru listu/provajdera koji ima mts-ov Max TV paket ?
I da li imate predlog za listu sa 4k kanalima ? Hvala unapred !
 
Učlanjen(a)
15.12.2012
Poruka
1
Moze jedna stabilna m3u lista exyu za kodi,, ubacio bih epg. Zeleo bih da sadrzi filmske kanale. Hvala puno.
 
Učlanjen(a)
20.09.2019
Poruka
129
ako moze jedna moze i skromnija exyu da je dugotrajna treba mi za smartbox molim vas :) hvala unapred i prijatno posle podne
 
Učlanjen(a)
01.11.2016
Poruka
43
Da li neko zna u kojoj m3u ili STB listi, odnosno serveru ima dosta Turskih serija sa našim prevodom, ono u sezonama.
Bila bih vam jako zahvalna.
;););););););)
 
Učlanjen(a)
15.08.2012
Poruka
30
Najlepse bi molio da mi neko posalje ako moze neka dobra exyu lista i sa uk/usa kanalima (bitka lista ili neka jaca lista sa nasim kanalima i videotekom) u m3u formatu i ako je moguce da je dugotrajnija.Hvala vam unapred.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top