Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pozdrav forumaši,
malo sam tražio po ovim playerima na forumu ali nisam uspio naći, naime trebao bi kakav player koji ima listu u sebi ili neka lista u kojoj ima stranih muzičkih kanala a može i naših. Znači ako se može "doturiti" šta da ima puno muzike.
Unapred zahvalan.

sto ne napravis lua fajl i ubacis ga u vlc......i gledas to sto zelis....sta ce ti drugi plejer.....

sta ti treba od muzickih kanala naprimer.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
tek smo na 26 strani teme a nisam jos ni pola listi prodao.....i gotovo sve domace izuzev 2-3......a gde su strane ,kada pocnem tek njuih da prodajem.....:beee:..pa udp,astre..kupicu brojacicu da mi broji pare.....:mig:
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.588
Sto se tice liste bitkananeretvi dal ste upoznati koje kanale ta lista sadrzi? Ako niste to je jedna od boljih lista i onaj ko ju posjeduje nije lako dosao do nje to znaci ne da vam tu listu ljudi koji je imaju nece da posalju da su sebicni i tom slicno nego iz prostog razloga jer ju cuva za sebe a onaj neko to sve pomno i ostro kontrolise jer.... samim objavljivanjem te iste liste javnosti gazda je to sve propratio i svoju listu na nekakav bolji i sigurniji nacin zastitio

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.588
tek smo na 26 strani teme a nisam jos ni pola listi prodao.....i gotovo sve domace izuzev 2-3......a gde su strane ,kada pocnem tek njuih da prodajem.....:beee:..pa udp,astre..kupicu brojacicu da mi broji pare.....:mig:
Hmmmm cekaj dok ja napraviim jedno 10-tak acc ovdje javim se kad naspamujem na sve acc dovoljno postova :roll::roll: kako kazu tamo negdje svaki drugi Nik je Sota ..... :roll::roll:nemam nista vaznije to mi je sve pa ti vidi :roll::roll::roll:tamo negdje vise i ne zalazim SF Forum nema boljeg nit ce ikada biti

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2013
Poruka
291
sto ne napravis lua fajl i ubacis ga u vlc......i gledas to sto zelis....sta ce ti drugi plejer.....

sta ti treba od muzickih kanala naprimer.....
Uspio sam preko E2 HDfreaks plugina "iptv importer" pronaći dosta muzičkih kanala (radi se o iptv.userbouqets pa ako neko želi rado šaljem),.
E sada kada bi se našlo ovih naših filmski,doku i sportskih SK,arena.. to bi bilo premija.
pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
68
Pozz dobri ljudi, da li mogu da dobijem listu sa sport kub kanalima..
 
Učlanjen(a)
09.03.2016
Poruka
14
Ciao Boki,

ne poznajemo se nazalost, ja sam na Serbian Cafeu vec 16 godina ali ne pisem puno :) (postova: 0) haha Ovo je verovatno moj drugi username, prvi username sam zaboravio password.

Da li bi mogao da mi posaljes ex-Yu listu za moj Kodi?

Procitao sam pravio u vezi minimalnog broja postova, i posteno govoreci nemam pojma kako da napravim 100 postova.

Kodi (XBMC) koristim vec jedno 16 godina, otkad sam "hacked" moj stari xbox, i uzeleo sam se ex-Yu kanala.

Pomozi, molim te! :)


Hvala :)


Sasha
 
Natrag
Top