Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
Nemogu pisati za druge ali,
listu koju ja posaljem jednom forumasu koji ju je zatrazio ne stavljuam na forume niti saljem drugim forumasima...

Ali ima i drugi "ALI", nisam ju ja jedini iskenirao, pa je onda netko drugi tu svoju iskeniranu listu u dobroj vjeri poslao nekom drugom forumasu i normalno uz gazdu (onoga koji je platio da gleda listu) broj zakacenih za jednu listu se siri i normalno da koci, izbacuje pa cak i da prestane sa radom (gazda severa ju izbrise)...
U tom je najveci problem... ;)
ti si nešto drugo,da postoji neko odlikovanje za požrtvovanost onda je ti zaslužuješ bez konkurencije.na jednom forumu si moderator,na drugom bacaš liste ko lopatom u mješalicu,ovdje skoro pa sam održavaš topic"zahtjevi za listama".ako uz ovo imaš i neko zanimanje i još nešto radiš svaka čast kad sve stigneš.tvoj dan ima više od 24 sata.respect!
 
Učlanjen(a)
28.12.2011
Poruka
181
nije valjda da misliš da je taj"dobri čovjek"samo tebi poslao listu?!neko na forumu A traži listu i"dobri čovjek" mu pošalje,isto to uradi i na forumu B,C,D...telegram grupi.....i tako lista za koju ti misliš da je"samo za tebe"je odavno javna a ti to i ne znaš
Ne, ne mislim tako i ne provjeravam. Budem zahvalan jer nikada nisam uspio pronaci listu na internetu koristeci google koja je radila vise od 24 sata. Tako da sam duboko zahvalan ovim dobrim ljudima koji podijele liste sa nama "obicnim". To je moje misljenje. Bez uvrede.
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Nemogu pisati za druge ali,
listu koju ja posaljem jednom forumasu koji ju je zatrazio ne stavljuam na forume niti saljem drugim forumasima...

Ali ima i drugi "ALI", nisam ju ja jedini iskenirao, pa je onda netko drugi tu svoju iskeniranu listu u dobroj vjeri poslao nekom drugom forumasu i normalno uz gazdu (onoga koji je platio da gleda listu) broj zakacenih za jednu listu se siri i normalno da koci, izbacuje pa cak i da prestane sa radom (gazda severa ju izbrise)...
U tom je najveci problem... ;)
Pa čak i da pišalješ samo jednon osobi i da se potrefi da bas tog usera nije pronašao netko drugi još uvjek postoji čovjek koji je tu listu platio i ako on gleda a lista je za jednu konekciju kao i većina c portala koje većina skenira lista će prekidat ili uopće neće radit.
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
Pa čak i da pišalješ samo jednon osobi i da se potrefi da bas tog usera nije pronašao netko drugi još uvjek postoji čovjek koji je tu listu platio i ako on gleda a lista je za jednu konekciju kao i većina c portala koje većina skenira lista će prekidat ili uopće neće radit.
Da sve zavisi kakva je lista, da je naci dobru listu sa dvije - tri konekcije, a da onaj koji ju je platio da gleda, gleda samo na jednom uredjaju, onda si ti na konju ali na to treba imati srece naletiti, he he... :)
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
ti si nešto drugo,da postoji neko odlikovanje za požrtvovanost onda je ti zaslužuješ bez konkurencije.na jednom forumu si moderator,na drugom bacaš liste ko lopatom u mješalicu,ovdje skoro pa sam održavaš topic"zahtjevi za listama".ako uz ovo imaš i neko zanimanje i još nešto radiš svaka čast kad sve stigneš.tvoj dan ima više od 24 sata.respect!
A cuj ja sam samo skroman, no imam me po jos foruma sa drugim javnim temama ali pod drugim nickovima (cak i kao mod) koje bas i nisu povezivi, ali radi se, to volim, volim pomagati ljudima ako znam i mogu i to mi je kul i zanimacija... ;)
 
Učlanjen(a)
13.08.2021
Poruka
33
A cuj ja sam samo skroman, no imam me po jos foruma sa drugim javnim temama ali pod drugim nickovima (cak i kao mod) koje bas i nisu povezivi, ali radi se, to volim, volim pomagati ljudima ako znam i mogu i to mi je kul i zanimacija... ;)
Pored ovog, koji forum-i je (su) zanimljiv-i za nas početnike.
Napiši, molim te.
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
A cuj ja sam samo skroman, no imam me po jos foruma sa drugim javnim temama ali pod drugim nickovima (cak i kao mod) koje bas i nisu povezivi, ali radi se, to volim, volim pomagati ljudima ako znam i mogu i to mi je kul i zanimacija... ;)
pa nije ti ova baš u skladu sa dole napisanim.mogo si se malo potruditi oko izbora nickova.tamo gdje si mod malo si napravio"premetačinu"(rebus) :D.ako te to ispunjava onda o.k mada ja ne vidim tu nikakvu"pomoć" .samo štancaj!
 

Prilozi

  • Snimka 1.png
    Snimka 1.png
    67,8 KB · Pregleda: 50
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
A dobro nemoras sad bas sve bukvalno... ;) , ima mene jos na dosta foruma..nije stvara samo u IPTV-u..., siroko je moje zivotno znanje...:)
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
A dobro nemoras sad bas sve bukvalno... ;) , ima mene jos na dosta foruma..nije stvara samo u IPTV-u..., siroko je moje zivotno znanje...:)
ma jok ja to samo usput.tvoja požrtvovanost nije ostala nezapažena.na forumu gdje si moderator ko spomene tvoje višeprisustvo po drugim forumima fasuje"hlađenje" :D
 
Natrag
Top