Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
10.10.2012
Poruka
46
mozdaMolio bih za pomoc ili barem odgovor ako neko zna,naime pre 15 dana mi na android tv poceli da bufiraju svi portali i mac i extrem kode prekidaju i to na svim aplikacijama i na tivimate i na extrem iptv da napomenem da koristm vpn skoro uvek kad gledam tv ,pokusao sam sve sto sam znao deinstalirao pa opet instalirao menjao portale i ne pomaze ,pa bih molio ako neko zna da mi odgovori sta je problem mozda internet provajder ili iptv aplikacije i moguce resenje ako neko zna ,hvala puno unapred.
 
Učlanjen(a)
10.10.2012
Poruka
46
Ne gledam nikad na PC Mile.Iskljucivo na android tv gdje imam vise iptv aplikacija kao tivimate extreme iptv ultimate loader.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2012
Poruka
128
mozdaMolio bih za pomoc ili barem odgovor ako neko zna,naime pre 15 dana mi na android tv poceli da bufiraju svi portali i mac i extrem kode prekidaju i to na svim aplikacijama i na tivimate i na extrem iptv da napomenem da koristm vpn skoro uvek kad gledam tv ,pokusao sam sve sto sam znao deinstalirao pa opet instalirao menjao portale i ne pomaze ,pa bih molio ako neko zna da mi odgovori sta je problem mozda internet provajder ili iptv aplikacije i moguce resenje ako neko zna ,hvala puno unapred.
kako ti je povezan tv? ako je wifi može biti da zbog toga buferira, probaj spojiti žičano ili se na ruteru poigraj sa kanalima na kojima radi wifi (default je na auto)
 
Učlanjen(a)
10.10.2012
Poruka
46
TV je povezan zicano ali probao sam i wifi i opet prekida i bufira svako malo do negledljivosti.
 
Natrag
Top