Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
37
Zna li neko da li evelin i global telecom rade jos uvek na mac ili rade samo kao m3u i extreme?Hvala na odgovoru.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
164
Molio bih nekog ko zna da pomogne oko upotrebe na Samsung tv, aplikacije iptv smarters pro.Uredno sam je instalirao sa trgovine samsung televizora i kad stavim bilo koji username, pass i url koji sigurno radi, palikacija pokazuje invalid. Dali ima neko iskustva sa tom aplikacijom. Mozda ima neko resenje. Hvala
Istu aplikaciju sam instalirao na mobilnom uredjaju i radi bez problema.
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Molio bih nekog ko zna da pomogne oko upotrebe na Samsung tv, aplikacije iptv smarters pro.Uredno sam je instalirao sa trgovine samsung televizora i kad stavim bilo koji username, pass i url koji sigurno radi, palikacija pokazuje invalid. Dali ima neko iskustva sa tom aplikacijom. Mozda ima neko resenje. Hvala
Istu aplikaciju sam instalirao na mobilnom uredjaju i radi bez problema.
Ta aplikacija se ne može koristiti na Samsung TV. Navodno, treba operater koji nudi IPTV platiti Samsungu da bi se koristila ta aplikacija. Uglavnom, nažalost, tu aplikaciju ne možemo koristiti. Ja koristim SmartOne.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
164
Probaj Duplecast, nije loša, 3 USD/12 mj. Dok je bio DuplexPlay u trgovini bio je još bolji. Ja ga imam jer sam ga skinuo dok je još bio u trgovini i radi super, samo obnavljam pretplatu.
Ma i ja ga imam i to placeni za samsung tv, ali sam ga izbrisao slucajno i sad ne mogu da nadjem instalaciju za tizen, a pretplata mi do 7 meseca 2023.Ne radi pretplate, nego radi aplikacije mi je.Mozda moze da se nadje instalacija sa usb za duplexplay. Probao sam duplecast i platio ali duplexplay je bolji i brzi i pregledniji. Ne mogu u duplecast da sakrijem grupe koje mi ne trebaju.
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Ma i ja ga imam i to placeni za samsung tv, ali sam ga izbrisao slucajno i sad ne mogu da nadjem instalaciju za tizen, a pretplata mi do 7 meseca 2023.Ne radi pretplate, nego radi aplikacije mi je.Mozda moze da se nadje instalacija sa usb za duplexplay. Probao sam duplecast i platio ali duplexplay je bolji i brzi i pregledniji. Ne mogu u duplecast da sakrijem grupe koje mi ne trebaju.
Imas tu opciju u SmartOne aplikaciji. Ja sam je kupio, oko 2.5€ godisnje.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Ma i ja ga imam i to placeni za samsung tv, ali sam ga izbrisao slucajno i sad ne mogu da nadjem instalaciju za tizen, a pretplata mi do 7 meseca 2023.Ne radi pretplate, nego radi aplikacije mi je.Mozda moze da se nadje instalacija sa usb za duplexplay. Probao sam duplecast i platio ali duplexplay je bolji i brzi i pregledniji. Ne mogu u duplecast da sakrijem grupe koje mi ne trebaju.
Mislim da se ne može naći DuplexPlay 'sa strane' i staviti na USB i instalirati, ne postoji. Već je o tome negdje pisano.
Ima za Android, zove se DuplexIPTV i izgledom je koliko vidim potpuno isti kao DuplexPlay, čak se i plaćanje može izvršiti, ali za Samsung nema, na žalost.
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Mislim da se ne može naći DuplexPlay 'sa strane' i staviti na USB i instalirati, ne postoji. Već je o tome negdje pisano.
Ima za Android, zove se DuplexIPTV i izgledom je koliko vidim potpuno isti kao DuplexPlay, čak se i plaćanje može izvršiti, ali za Samsung nema, na žalost.
Ne znam ima li još neka dobra aplikacija za Samsung. Ja sam ih skoro sve probao koje su bile u ponudi. Zanimljiv mi je bio Arc player, ali sam ipak kupio SmartOne.
 
Natrag
Top