Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
10.05.2009
Poruka
49
Nema je više odavno dostupne za skinuti ni za jednu platformu. A onaj tko je ima instaliranu može normalno produljivati pretplatu preko Microsoft Store-a za sve platforme. Za Samsung, Windows i Android znam sigurno iako mi za jedan LG nije dopuštena obnova pretplate. Produljio sam barem 10-15 pretplata od kako su je maknuli iz svih trgovina, zadnju prije 15-ak dana. Čuo sam da ima krekirana verzija negdje na Telegramu ali nemam detalje.
Ja sam je pre desetak dana najnormalnije instalirao preko lg-jeve ptodavnice a kupio sam pretplatu preko duplex aplikacije na Windows.Mene interesuje kako si pokrenuo epg na duplexu lgtv?
 
Učlanjen(a)
13.05.2021
Poruka
39
Imam Windows rdp Server i IPTV trancoder software preko kojeg trancodujem par kanala na kojima podesavam rezoluciju,bitrate itd.. Na output stream-a imam ponuđeno RTMP, MPEG-TS over UDP/RTP/HTTP, m3u8 Playlist (HLS), MPEG DASH, Decklink playback card and Native RTP.

Eto recimo da koristim mpeg-ts over http, dobijem stream adresu koja radi super u vlc, ali sta dalje da radim da bi mi stream radio izvan lokalne mreže na serveru.. xtream codes valjda zahtijeva linux,ali ja radim na Windowsu,ima li kakvo drugo rešenje
ako ikome ikad bude zatrebalo ovo, hostati nginx i povezati sve, medjutim izgleda je nemoguće izvući 50fps nakon sto se stream transcoduje bez obzira na podešavanja u alatu
 
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
105
Dobar dan svima,
Burazer mi je dao EOO nalog.Instalirao sam na Samsung smart TV EON smart aplikaciju ,logovao se i radi.
Obzirom da imam MTS internet,ne rade svi kanali iz EON-a zbog poznatog blokiranja izmedju MTS-a i SBB-a..Moze li se to nekako resiti sa nekim VPN-om.
Ako moze,molim vas za informaciju na koji nacin to da uradim.
Hvala,svako dobro svima !
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Dobar dan svima,
Burazer mi je dao EOO nalog.Instalirao sam na Samsung smart TV EON smart aplikaciju ,logovao se i radi.
Obzirom da imam MTS internet,ne rade svi kanali iz EON-a zbog poznatog blokiranja izmedju MTS-a i SBB-a..Moze li se to nekako resiti sa nekim VPN-om.
Ako moze,molim vas za informaciju na koji nacin to da uradim.
Hvala,svako dobro svima !
VPN i riješio si problem.
 
Natrag
Top