Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
Moze li neko da pomogne, treba mi aplikacija duplexplay za samsung tv, resetirao sam smart hub pa izgubio placenu aplikaciju, pa mi sad treba onaj fajl od duplexa za samsung tizen ako neko ima da mi poshalje na pp. Ja imam za android aplikaciju ali ta ne ide na samsung tizen.Hvala puno
 
Učlanjen(a)
12.02.2021
Poruka
7
Da li i dalje rade m3u liste? Pre desetak meseci bilo je najave da su gotove. Šta su trendovi? Odavno nisam bio ovde. Pozdrav svima.
 
Učlanjen(a)
28.10.2020
Poruka
33
Da li i dalje rade m3u liste? Pre desetak meseci bilo je najave da su gotove. Šta su trendovi? Odavno nisam bio ovde. Pozdrav svima.
Rade i dalje m3u liste. Barem ova moja ali dobro zapinje i kad je neki udarni dogadjaj negledljiva. Mislio sam ponovo zatraziti tamo na zahtjevima ali vidim zadnja podjeljenja lista je 26.06. Ekipa je vjer na godisnjim i odmaraju ljudi cak i od foruma.
 
Učlanjen(a)
12.02.2021
Poruka
7
Rade i dalje m3u liste. Barem ova moja ali dobro zapinje i kad je neki udarni dogadjaj negledljiva. Mislio sam ponovo zatraziti tamo na zahtjevima ali vidim zadnja podjeljenja lista je 26.06. Ekipa je vjer na godisnjim i odmaraju ljudi cak i od foruma.
Dobro da rade generalno. I moja je ugasila sasvim, a vidim tamo na zahtevima zatišje. Valjda si u pravu, sezona je odmora. Sad ću malo da postujem po forumima da ispunim kvotu za traženje liste. Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
Molim info ako neko zna, dali macovi mogu da rade sa user i pasword u drugim aplikacijama (meni nijedan mac koji uredno radi u puno aplikacija, ne radi kad unesem umesto maca, url + user + pasword. Ima li resenja.
p.s. imam user i pasword u skeniranom fajlu od maca
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
Vrlo rijetke su liste koje to mogu...sve ovisi o serveru i njegovoj zastiti...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top