Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
164
Moze li neko da pomogne, kako vise m3u listi proveriti odjednom dali su ok ili ne i koji je to alat i da poshalje link u PM. Hvala puno
 
Učlanjen(a)
13.12.2020
Poruka
150
Pozdrav može li netko da mi pomogne oko listi na samsung tv. Kupio sam aplikaciju netiptv na 24 mjeseca. Ali imam jedan problem učita listu ali neće da je pokrene. Kod mene na laptopu radi i neograničena je a na tv neće HELP
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Pozdrav može li netko da mi pomogne oko listi na samsung tv. Kupio sam aplikaciju netiptv na 24 mjeseca. Ali imam jedan problem učita listu ali neće da je pokrene. Kod mene na laptopu radi i neograničena je a na tv neće HELP
Po meni si prije kupovine te aplikacije trabao proguglati koje su sve aplikacije dobre sa Samsung (pretpostavljam da ti je Tizen).
Ima tih aplikacija prilično, neke se plaćaju neke ne. Ali i one koje se plaćaju imaš 7 dana free za isprobati. Bila je dobra DuplexPlay ali na žalost ne može se više skinuti, onaj tko je ima instaliranu i plaćenu radi mu. Dakle, ovo su neke:
Plaćene: BayTV, IBO Player
Free: Room IPTV, Home IPTV, OTT Player, itd
Imaš i SIPTV ali ne možeš je instalirati direktno (nema je u trgovini) nego je moraš skinuti na USB stick i instalirati, ona se isto plaća.
Meni osobno je DuplexPlay najbolja ali je više nema za skinuti, nema je u trgovini.

Imam Samsung Tizen i koristim isključivo DuplaxPlay, a probao sam i sve gore navedene.
Za ovu tvoju NETIPTV nisam čuo. Ne znam zašto neće da pokrene, možda je lista prevelika i ne može je 'prožvakati'.
Na kojem playeru ti radi na laptopu? Probaj smanjiti listu ili probaj neku kraću listu.
 
Natrag
Top