Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
20.09.2012
Poruka
92
Sve sam ti napisao. To što ti tražiš ima u dosta listi. Znači i u tvviet i u global. Napisao sam ti jeftiniju zato jer ja sigurno ne bih uzeo nešto za više novca kad mogu isto da imam za manje. A ti?

Valjda ti je sad jasno.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
Tvviet je osoben, nema puno kanala i nemam nista protiv ali ima boljih resenja.
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
Prijatelju riješio sam to. Ima pet, šest dana. Mogli su mi možda pojedini uštedit koji sat ali jbg.. Znam ja kako to ide ćim je nešto ozbiljnije....forumi su tu za naućit osnove a dalje se mora sam..
Moram reci da se ne slazem,forumi su prakticni ali...eto toliko godina se znamo na ovaj nacin i nisam docekao da mi se javis ne vezano za temu.Cisto da se javis da me ispostujes....pitas za zdravlje itd.Ne pisem ovo u cilju da te razljutim i kritikujem nego da ukazem da se dobro vraca dobrim.Sa malko drugacijim odnosom mozda bi ti pojedini i ustedeli taj koji sat al jbg.. kako kazes.Ima i dobrog u svemu tome eto resio si sam i zato respect.
 
Učlanjen(a)
08.11.2021
Poruka
27
Ne znam u kojoj temi da pitam pa ajd ovde. Za par dana trebam aktivirati HBO GO na fire sticku pa me zanima na koju rezoluciju najbolje podesiti stick, na 1080p-50 ili 1080p-60Hz? Televizor mi je fullhd 60Hz.
Hvala
 
Učlanjen(a)
19.11.2020
Poruka
24
Hvala najlepše drug, imam kontakt i testirao sam i ott.global i tvviet nego tražim savete od vas koji znate obe liste znači tražim stabilnost kanala i dobar kvalitet a internet mi je optika stabilan i brz.

Ajde, da ti i ja dam savjet .. TvViet je odlican glede stabilnosti, i to stoji, al definitivno imaju PUNOOO pre malo kanala .. VOD sekcija je isto poprilicno slaba.

Za primjer ti mogu navesti usporedbu s ott.global - kod njih imas sve Arene, sa celog EX YU podrucja .. Znaci, Srpska Arena je Srpska, Hrvatska je HR i tak u krug .. S druge strane, ono jos bitnije (meni), na Globalu imas kanale (filmske / dokumentarne / itd) s izvornim tilovima .. Znaci, slovenski HBO ima slovenske titlove, srpski srpske itd itd itd .. Meni je to najbitnije .. A da ne govorim o broju kanala, pregledu, ostalom .. Nekoliko klasa bolje sve! Moram spomenuti sto bi ja izabrao? I jos uz to, global je jeftiniji (makar ne znam kolko trenutno kosta)
 
Učlanjen(a)
22.12.2020
Poruka
154
Ajde, da ti i ja dam savjet .. TvViet je odlican glede stabilnosti, i to stoji, al definitivno imaju PUNOOO pre malo kanala .. VOD sekcija je isto poprilicno slaba.

Za primjer ti mogu navesti usporedbu s ott.global - kod njih imas sve Arene, sa celog EX YU podrucja .. Znaci, Srpska Arena je Srpska, Hrvatska je HR i tak u krug .. S druge strane, ono jos bitnije (meni), na Globalu imas kanale (filmske / dokumentarne / itd) s izvornim tilovima .. Znaci, slovenski HBO ima slovenske titlove, srpski srpske itd itd itd .. Meni je to najbitnije .. A da ne govorim o broju kanala, pregledu, ostalom .. Nekoliko klasa bolje sve! Moram spomenuti sto bi ja izabrao? I jos uz to, global je jeftiniji (makar ne znam kolko trenutno kosta)
Deset eura mesec a viet je dvanaest, to je ono sto vidim trenutno po njihovim sajtovima
 
Natrag
Top