Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
14.02.2021
Poruka
35
Sve sam ti napisao. To što ti tražiš ima u dosta listi. Znači i u tvviet i u global. Napisao sam ti jeftiniju zato jer ja sigurno ne bih uzeo nešto za više novca kad mogu isto da imam za manje. A ti?

Valjda ti je sad jasno.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Sportski kanali mi nisu bitni jer imam arene preko supernove (exe net optika) a sport klub preko eon van mreže tako da su mi bitni samo filmski kanali HBO i ostali ex yu
Slušaj, imam i jednu i drugu, ako ti je za filmske sa dobrim epg i sa vuše kanala, onda je to bez razmišljanja ott.global-telecom.eu.... Ako hoćeš javi mi se u pm pa ti mogu dati i kontakt.. Vlasnik je ljudina.
Možeš se sve dogovorit s njime. Inaće ga smatram prijateljom..
 
Učlanjen(a)
08.11.2021
Poruka
27
Slušaj, imam i jednu i drugu, ako ti je za filmske sa dobrim epg i sa vuše kanala, onda je to bez razmišljanja ott.global-telecom.eu.... Ako hoćeš javi mi se u pm pa ti mogu dati i kontakt.. Vlasnik je ljudina.
Možeš se sve dogovorit s njime. Inaće ga smatram prijateljom..
Hvala najlepše drug, imam kontakt i testirao sam i ott.global i tvviet nego tražim savete od vas koji znate obe liste znači tražim stabilnost kanala i dobar kvalitet a internet mi je optika stabilan i brz.
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Podjednako su stabilne.. Vivet ima par kamala u fulhd.. Global ima dosta više filmskih od njega.. Veći ke izbor a tu je i videoteka..
Ja isto gledam filmske pretežno..
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
654
Hvala najlepše drug, imam kontakt i testirao sam i ott.global i tvviet nego tražim savete od vas koji znate obe liste znači tražim stabilnost kanala i dobar kvalitet a internet mi je optika stabilan i brz.
Vec sam ti i prije u postu napisao izmadju ova dva po meni je ott.global bolji jer ima puno vise tv programa u ponudi i puno vise tih filmskih kanala koji tebe zanimaju...
 
Učlanjen(a)
08.11.2021
Poruka
27
Vec sam ti i prije u postu napisao izmadju ova dva po meni je ott.global bolji jer ima puno vise tv programa u ponudi i puno vise tih filmskih kanala koji tebe zanimaju...
Hvala mile ali nije na odmet dobiti savete od više korisnika. Ja sam naveo da me najviše intetesuju HBO kanali kao i ostali dobri filmski kanali koje ima i tvviet sasvim dovoljno i previše jer mi ne treba 1000 kanala nemam ja kada to gledati nego stabilni i kvalitetni određeni kanali ali naravno zašto platiti viet 12€ kad je global 27€ za 3 meseca. Ima i solidnih free listi ali kada vidim minijaturni titl da buljim oči baš mi nije potrebno.
 
Učlanjen(a)
20.07.2011
Poruka
22
zdravo
ima li neko kontakt homebee (kinez), kazu nije skupa nije toliko ni los...Hvala

Slušaj, imam i jednu i drugu, ako ti je za filmske sa dobrim epg i sa vuše kanala, onda je to bez razmišljanja ott.global-telecom.eu.... Ako hoćeš javi mi se u pm pa ti mogu dati i kontakt.. Vlasnik je ljudina.
Možeš se sve dogovorit s njime. Inaće ga smatram prijateljom..
moze li meni kontakt. Hvala
 
Učlanjen(a)
20.09.2012
Poruka
92
Hvala mile ali nije na odmet dobiti savete od više korisnika. Ja sam naveo da me najviše intetesuju HBO kanali kao i ostali dobri filmski kanali koje ima i tvviet sasvim dovoljno i previše jer mi ne treba 1000 kanala nemam ja kada to gledati nego stabilni i kvalitetni određeni kanali ali naravno zašto platiti viet 12€ kad je global 27€ za 3 meseca. Ima i solidnih free listi ali kada vidim minijaturni titl da buljim oči baš mi nije potre

Hvala na informacijama. Verovatno ću uzeti global oko Nove godine ću biti u mogućnosti.
Odlican izbor i preporuka.
 
Natrag
Top