Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
08.11.2021
Poruka
27
Pozdrav!
Interesuje me koju plaćenu IPTV listu preporučujete iz iskustva?
Testirao sam TVViet, ott.global, Red Devils i King. Od Art i ostalih za koje se piše da su među boljima nisam našao kontakt. TVViet mi je najbolja po stabilnosti a Red Devils po kvalitetu sve Arene i većina kanala su im u FullHD sa 50fps pa sledi ott.global koja je slična kao viet sve im je SD ili HD 25fps. King je loša. Gledao sam na TiviMate Premium.
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
664
Pozdrav!
Interesuje me koju plaćenu IPTV listu preporučujete iz iskustva?
Testirao sam TVViet, ott.global, Red Devils i King. Od Art i ostalih za koje se piše da su među boljima nisam našao kontakt. TVViet mi je najbolja po stabilnosti a Red Devils po kvalitetu sve Arene i većina kanala su im u FullHD sa 50fps pa sledi ott.global koja je slična kao viet sve im je SD ili HD 25fps. King je loša. Gledao sam na TiviMate Premium.
Ott.global ako pisemo o ex-yu sportskim programima Arena sport, HR arene idu u HD-u i FHD-u 25 FPS, BiH arene idu u FHD-u 25 FPS, SR arene idu svakako Premium 1-3 u FHD-u 25 FPS, arene 1-5 u HD-u i FHD-u ali znaju imati i u SD-u 25 FPS, dok arene 6-8 idu u FHD-u 25 FPS...

Ott.global je jedna od boljih lista, a za slicnu cijenu ima veci izbor programa od liste tvviet, sa listom Red Devils je problem da kad prenose vaznije sportske dogadjaje onda ta lista pocne stekati i buferirati
 
Učlanjen(a)
08.11.2021
Poruka
27
Hvala na odgovoru. Arene mi nisu bitne nego sam ih naveo zbog nekoga ko nije uzeo test od pomenutih listi. Najviše me zanimaju HBO kao i ostali ex yu filmski kanali.
 
Učlanjen(a)
08.11.2021
Poruka
27
Ima li koja lista da ima Sportklub kanale u 50 fps?
Red Devils, bar koliko sam video na testu, njima su skoro svi kanali fullhd@50fps. Test daju na 72 sata za one koji ne znaju i trazite im test kada je Liga sampiona da vidite pravo stanje stvari. Da zamolim da mi neko ko ima posalje kontakt da uzmem test od Art, clientportal, gotit i za koju ex yu listu mislite da je dobra, sportski kanali me toliko ne interesuju koliko filmski HBO i ostali. Hvala :)
 
Učlanjen(a)
14.02.2021
Poruka
35
To je do tebe šta koristiš.
Imaj na umu da tvviet ima malo preko 200 kanala, jel ti to dobar izbor kanala.

Uglavnom, koju god da uzmeš nećeš se prevariti...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
08.11.2021
Poruka
27
To je do tebe šta koristiš.
Imaj na umu da tvviet ima malo preko 200 kanala, jel ti to dobar izbor kanala.

Uglavnom, koju god da uzmeš nećeš se prevariti...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
Sportski kanali mi nisu bitni jer imam arene preko supernove (exe net optika) a sport klub preko eon van mreže tako da su mi bitni samo filmski kanali HBO i ostali ex yu
 
Učlanjen(a)
14.02.2021
Poruka
35
Pa realno svaka lista ima to.
Od ove dvije ja bih ti preporučio onu koja je jeftinija

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Natrag
Top