Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
ajde onda ti zapocni neku interesantnu temu, da ne bude dosadno
Ok može.. Ali ja sam navikao da dobijam pm samo da netko nešto traži.. Kako ovo kako ono, imaš listu imaš mac.. Kad ja zapoćnem temu nema odgovora.. Ili neznaju ili neće..
Evo zapoćet ću pa ćeš vidjeti sta će biti..
A ovdje smo radi ovakvih stvari..
Evo ovako bavimo se iptv pa evo..

Art je nešto promjenio u naćinu gledanja lista iz datoteke.. Dali ima tko kakvu informaciju da zajedno dođemo do rezultata... ?
Može javno može pm.. Eto sad prati..

Nije uopće bitno dali ko gleda nego da se skuži jer tim se bavimo.. Nije bitno dali je kvalitetan ili nije.. Bitno je daje nešto promjenio jućer mislim ujutro i sad to treba nači kako..
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
Nije tajac, al iskreno ni ti dux nisi od onih koji zaista hoce pomoci bez rezervno.Sve se svodi na palamudjenje-stara rec nije uvreda- itd....Od vise stotina koji se bave ovom temom retki su oni koji pomognu...al ne bitno, cak retko ko odrzava kontakt.Burman je jedan od tih retkih.I gotovo svi imaju ogroman ego i ocekuju hvalospeve.
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Nije tajac, al iskreno ni ti dux nisi od onih koji zaista hoce pomoci bez rezervno.Sve se svodi na palamudjenje-stara rec nije uvreda- itd....Od vise stotina koji se bave ovom temom retki su oni koji pomognu...al ne bitno, cak retko ko odrzava kontakt.Burman je jedan od tih retkih.I gotovo svi imaju ogroman ego i ocekuju hvalospeve.
Istina, nisam... Jako sam nepoverljiv prema ljudima koje neznam ali skojima sam ok. Dao bi im i ulaz u panel ako imam... Jedan od takvih je dimče i šota..
 
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
53
Ok može.. Ali ja sam navikao da dobijam pm samo da netko nešto traži.. Kako ovo kako ono, imaš listu imaš mac.. Kad ja zapoćnem temu nema odgovora.. Ili neznaju ili neće..
Evo zapoćet ću pa ćeš vidjeti sta će biti..
A ovdje smo radi ovakvih stvari..
Evo ovako bavimo se iptv pa evo..

Art je nešto promjenio u naćinu gledanja lista iz datoteke.. Dali ima tko kakvu informaciju da zajedno dođemo do rezultata... ?
Može javno može pm.. Eto sad prati..
covek je pojacao malo zastitu, svako se bori za svoje parce hleba
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
Istina, nisam... Jako sam nepoverljiv prema ljudima koje neznam ali skojima sam ok. Dao bi im i ulaz u panel ako imam... Jedan od takvih je dimče i šota..
Eto vidis,Sota i ja imamo neki korektan odnos i mislim da mu nikad nisam dosadjivao sa zahtevima.Na zalost zbog svoje bolesti i pored velike zelje da ga upoznam prilikom njegove posete.....zna on....nije se ostvarilo.....a verujem da bi poznanstvo preraslo u prijateljstvo.Isto je i sa Burmanom, a i nikad nije kasno samo boze zdravlja.
Verujem da bi i ti i ja bili prijatelji uz malo truda naravno.
 
Natrag
Top