Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
16.08.2012
Poruka
128
koristim pastebin za ubacivanje iptv liste u android box, ali me nešto zeza pastebin u zadnje vrijeme, neki njegovi filteri javljaju da mi je sadržaj posta "harmfull" i odbija prihvatiti post. Probao neke slične servise (controlc, zerobin...) ali njihove linkove ne prihvača androbox... zna li tko neku zamjenu za pastebin a da se može koristiti za IPTV (da ima raw format texta, da sadržaj nije vidljiv drugima etc) thnx
 
Učlanjen(a)
18.07.2021
Poruka
37
Koristim OTT navigator. Kada su default podešavanja, po malo mi secka. Kada pomerim da je bufer prvi sledeći, nešto veći onda ne secka, ali ton mi ide napred. Da li neko zna kako da rešim i da li da uzmem neki drugi plejer. Meni se sviđa OTT, pa prvo pitam da li mogu tu da napravim neki fix, ako ne, onda da tražim druga rešenja.
 
Učlanjen(a)
16.12.2015
Poruka
476
Zasto ne mogu da otvorim uvek Forum?
Pojavi se:

Please wait...​

We are checking your browser... serbianforum.org​

 
Učlanjen(a)
22.02.2012
Poruka
1
Da li bi neko mogao da mi kaze kako da dodjem do tog ClientPortal "provajdera"? Ne trazim nista besplatno, platicu ljudima za listu, ali nigde ne mogu na netu da ih nadjem... Bas su izabrali malo nesrecno ime jer pod tim pojmom google daje milion linkova, tako da ih je bas tesko iskopati...
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Zasto ne mogu da otvorim uvek Forum?
Pojavi se:

Please wait...​

We are checking your browser... serbianforum.org​

I kod mene isto, ima već nekoliko dana. Probaj ovo, meni je pomoglo:

Set the Time on your Device to Automatic
  1. Navigate to the Settings menu.
  2. Select Time and Language.
  3. Go to the Date & time.
  4. Look for the Set time automatically option. If it is set to Enable, toggle the button to Disable.
  5. Wait for a few seconds. Now, try to toggle it back to Enable.
  6. Reload your browser.
 
Natrag
Top