Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
13.04.2010
Poruka
105
Zdravo, imam jedno pitanje..
Zelim gledati eon tv ali na nekim kanalima kao sto je recimo sport klub mi ne dozvoljava, izbaci mi poruku "Selected channel is not available on your Internet Service Provider network". Pretpostavljam da moram bit na sbb internetu da bih mogao gledati to. Pa me interesuje na koji nacin zaobici to? :D

Pozdrav svima
Imao sam taj problem pre jedno dve godine.Čak sam i pisao ‚‚protestno pismo‚‚ SBB-u. Nije im baš fora, u startu ti ne kažu za tu začkoljicu. Uglavnom posle tri meseca od toga počeo je da radi i na drugim mrežama. Možda VPN, a možda i da probaš da ga pokreneš preko Telenorovog interneta samo na trenutak.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Мени је пре пар дана ЕОН оспорио гледање филма због година, иако у профилу јасно пише и узраст и година рођења. Чак није у питању ни канал за одрасле. Нешто им је ту баговито.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Мени је пре пар дана ЕОН оспорио гледање филма због година, иако у профилу јасно пише и узраст и година рођења. Чак није у питању ни канал за одрасле. Нешто им је ту баговито.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
Hoćeš reći kanal je tražio PIN u tom trenutku dok se emitovao film?

U podešavanjima roditeljske kontrole stavi na "Svi uzrasti". (Mislim da se tako zove opcija nisam 100% siguran)

Zatim ručno blokiraj kanale za odrasle ako ti je to potrebno (ako neko drugi (mlađi) koristi tvoj EON)

Default PIN je 1234, ako ne prolazi 1234 samo "napredna" korisnička podrška može da resetuje PIN. U suštini jedina stvar koju i umeju da urade.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Да, канал Б92 је приказивао филм и тражен је ПИН. Пробао сам пар комбинација, мислим да сам пробао и 1234 који није прихваћен. Морао сам на други начин да се снађем и одгледам филм. Не знам само чему уопште профил кад те сачека неко такво непријатно изненађење.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
18.07.2021
Poruka
37
Ne znam da li je ovde mesto da se pita. Kada gledam EON na kompjuteru, strelica u desno mi pomera fast forward za 30 sec. Mogu li nekom chrome ekstenzijom ili podešavanjem u samom eon podešavanju da namestim na deset sekundi? Na telefonu mi ff ide za deset sekundi.
 
Učlanjen(a)
02.07.2019
Poruka
128
Pozdrav, jel moze pomoc oko tvit.ba jer kod mene ga sfvip player ne otvara a mac sigurno validan.
 
Natrag
Top