Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Imam MAC od jednog portala. Portal radi u SFVIP Player-u. M3u lista dobijena iz MAC-a nema token/play_token, radi u VLC-u i na Smart TV-u, ali se password mijenja na dnevnoj bazi. Ima li toj promjeni password-a 'lijeka', tj. da je mogu gledati na Smart TV-u?
To ti je sistem slićan kao playtoken.. Svaki put kad vlasnik ućita stb, password se promjeni.. To može bit saki sat a ako imaš sreće potraje i do 3 dana.. Eto to možeš testirati i sam.. Izvuci pass, ućitaj stb i vidjet ćeš da ti je odmah drugi pass
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
To ti je sistem slićan kao playtoken.. Svaki put kad vlasnik ućita stb, password se promjeni.. To može bit saki sat a ako imaš sreće potraje i do 3 dana.. Eto to možeš testirati i sam.. Izvuci pass, ućitaj stb i vidjet ćeš da ti je odmah drugi pass
Hvala ti. Prevedeno: 'nema lijeka' :(
 
Učlanjen(a)
18.11.2013
Poruka
295
Zdravo, imam jedno pitanje..
Zelim gledati eon tv ali na nekim kanalima kao sto je recimo sport klub mi ne dozvoljava, izbaci mi poruku "Selected channel is not available on your Internet Service Provider network". Pretpostavljam da moram bit na sbb internetu da bih mogao gledati to. Pa me interesuje na koji nacin zaobici to? :D

Pozdrav svima
 
Učlanjen(a)
03.01.2020
Poruka
29
Zdravo, imam jedno pitanje..
Zelim gledati eon tv ali na nekim kanalima kao sto je recimo sport klub mi ne dozvoljava, izbaci mi poruku "Selected channel is not available on your Internet Service Provider network". Pretpostavljam da moram bit na sbb internetu da bih mogao gledati to. Pa me interesuje na koji nacin zaobici to? :D

Pozdrav svima
Probaj sa vpn .
ja u Kanadi izaberem Srbiju na VPN_u i gledam sve kanale za koje moja mama placa u Srbiji
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
67
Da li postoji neka fora da se tablet koristi kao bluetooth tastatura za kontrolu smart tv ili android boksa
 
Natrag
Top