Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
26.05.2016
Poruka
58
Glupo je al ajd, trebao si prvo pitat sta je play token.. Do njega uopće nije tesko doći.. Problem je sto se on mjenja svakim ponovnim pokretanjem kanala.. Razumiješ od toga nema ništa.. Na taj naćin nemožeš gledati..
I ovo za liste... Nema lista play token nego imaš na svakom kanalu razlućit i on se mjenja.. Tako da nažalost niš od toga. Bar ne na takav naćin i ne lista za mag
Hvala za odgovor!
Ma znao sam ja da se on stalno mijenja.Nadao sam se jedino da postoji neki "fol" kojim se to moze "zaobici".
Ali,posto je forum pun IPTV znalaca,mozda ce se i to ubrzo dogoditi.;)
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Hvala za odgovor!
Ma znao sam ja da se on stalno mijenja.Nadao sam se jedino da postoji neki "fol" kojim se to moze "zaobici".
Ali,posto je forum pun IPTV znalaca,mozda ce se i to ubrzo dogoditi.;)
Nemože.. Jedino da gledaš na stb.. Ili ideš sa ip od izvora koji ima token ali to je isto kratkotrajno.. Nađeš listu bez play tokena i gledaš.. Ili gledaš u plejeru koji ima opciju za Mac... Mislim sad da ti prućam da se može takva lista gledati preko skripte i servera, to je ludost tebi kao obićnom korisniku... Ima listi koje nisu na mac i one nemaju te play token ili kažem ti stb, sfplejer, itd
 
Učlanjen(a)
26.05.2016
Poruka
58
Nemože.. Jedino da gledaš na stb.. Ili ideš sa ip od izvora koji ima token ali to je isto kratkotrajno.. Nađeš listu bez play tokena i gledaš.. Ili gledaš u plejeru koji ima opciju za Mac... Mislim sad da ti prućam da se može takva lista gledati preko skripte i servera, to je ludost tebi kao obićnom korisniku... Ima listi koje nisu na mac i one nemaju te play token ili kažem ti stb, sfplejer, itd
Ma ima se sta gledati.Nije frka.OB mi uz neke liste izbaci i Play Token,pa me malo zaintrigiralo moze li se sta s njim.
Sad si me bar malo "ohladio".:assassin:
 
Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
131
Поздрав свима. Може ли неко да објасни зашто не могу да учитам једну листу (Nova), на StbEmu и Ott Navigator. На StbEmu ми избацује да је Stb блокиран. Може ли се ово како заобићи, пошто на Sfvip учитава одлично?
 
Natrag
Top