Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Ako neka lista koja je aktivna/validna ne otvara kanale ni na jednom uređaju, čak i kad se upali VPN, u čemu je problem?

Dragi član @petko1bg mi je poslao listu koja ima kanal Arena Esport. Hvala još jednom Petko!

Ta lista radi, uspešno se učita u SFVIP Plejer, TiViMate, OTT Navigator, STB Emu itd. ali kanali se ne otvaraju. Probao sa VPN ali bez uspeha. Probao čak i preko 4G mobilne mreže. Da li postoji mogućnost da su zapravo uređaji banovani? U pitanju su laptop, Android TV Box, Android tablet. Apsolutno nigde ne rade kanali, SFVIP javlja da 0 korisnika gleda, nije zauzeta lista.

Ovakav problem još nisam imao, ne znam šta da uradim povodom ovoga! :(

Zaboravih da napomenem, STB Emu javlja Blokiran STB a pazite ovo, u podacima naloga piše da je nalog aktivan, do kada traje pretplata itd. Ovo je strašno.... :(
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Ako neka lista koja je aktivna/validna ne otvara kanale ni na jednom uređaju, čak i kad se upali VPN, u čemu je problem?

Dragi član @petko1bg mi je poslao listu koja ima kanal Arena Esport. Hvala još jednom Petko!

Ta lista radi, uspešno se učita u SFVIP Plejer, TiViMate, OTT Navigator, STB Emu itd. ali kanali se ne otvaraju. Probao sa VPN ali bez uspeha. Probao čak i preko 4G mobilne mreže. Da li postoji mogućnost da su zapravo uređaji banovani? U pitanju su laptop, Android TV Box, Android tablet. Apsolutno nigde ne rade kanali, SFVIP javlja da 0 korisnika gleda, nije zauzeta lista.

Ovakav problem još nisam imao, ne znam šta da uradim povodom ovoga! :(

Zaboravih da napomenem, STB Emu javlja Blokiran STB a pazite ovo, u podacima naloga piše da je nalog aktivan, do kada traje pretplata itd. Ovo je strašno.... :(
Neke liste su stvorene samo za odredeni stalker portal koji je na sasvim drugoj adresi. Imaju stalkerkey. Rade te liste samo u taj stalker portal i treba validan mac.
Neki serveri su blokirali get.php. lista se ucita ali nema reprodukcije. Pretpostavljam da je ova "tvoja" lista takva. Verovatno je ovako ucita:
server: port/user/pass/broj.ts
Skini listu, preko notepad++ treba da se preuredi ovako:
server: port/live/user/pass/broj.ts
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Neke liste su stvorene samo za odredeni stalker portal koji je na sasvim drugoj adresi. Imaju stalkerkey. Rade te liste samo u taj stalker portal i treba validan mac.
Neki serveri su blokirali get.php. lista se ucita ali nema reprodukcije. Pretpostavljam da je ova "tvoja" lista takva. Verovatno je ovako ucita:
server: port/user/pass/broj.ts
Skini listu, preko notepad++ treba da se preuredi ovako:
server: port/live/user/pass/broj.ts
  1. Otvorio listu u SFVIP,
  2. otvorio željeni kanal,
  3. kopirao Stream URL,
  4. prepravio ga u http://server: port/get.php?username=***&password=***&type=m3u_plus,
  5. otvorio preuzeti .m3u u Notepad i za svaki slučaj probao link željenog kanala takav kakav je u listi, kanal ne radi,
  6. prepravio link dodavši .ts na kraj, kanal ne radi,
  7. prepravio link u http://server: port/live/user/pass/####.ts i opet ne radi.
Testirano u VLC i u SFVIP opcijom Open URL (Ctrl+U) sa više kanala.

Testirano na Android TV --> TiviMate sa i bez VPN kroz lokalni .m3u sa par prepravljenih linkova.

U trenutku testiranja proveren je panel_api / player_api da li je lista zauzeta, bilo je 0 konekcija zauzeto od max 1.

Još neki metod? Mogu ti poslati tu Stalker Portal listu da probaš ti? Možda sam zeznuo negde.

Hvala na pomoći!
 
Učlanjen(a)
14.02.2021
Poruka
35
Jesi pitao onoga što ti je poslao listu na čemu njemu radi?
Može link portala na pm da vidim koja je muka s njim.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Jesi pitao onoga što ti je poslao listu na čemu njemu radi?
Može link portala na pm da vidim koja je muka s njim.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
Poznat si mi nešto, sa susednog foruma. :)

Naravno majstore, šaljem ti link na analizu. :)

Član Petko reče da je proverio u SFVIP Player ali nisam mogao tamo otvoriti. :( Naravno pokušao i sve ostale kombinacije, plejere, VPN servere, dodavanje /live/ i .ts uz sugestije @darkon

Za sada ništa ali naravno može biti da sam ja negde pogrešio.

Hvala!
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Vec duze od 20 dana clientportal.link mi ne radi pravilno. Npr. prebacim na neki program i on ga normalno otvori ali svakih cca 30 sekundi STBEmu mi izbaci, na dnu ekrana, onu info traku na kojoj pise koji program gledam i sta je trenutno na programu. Mislim, meni ne smeta to toliko jer u principu nema prekida programa (a i ja slabo gledam tv), ali majci smeta pa me zanima da li se to i vama desava? Probajte npr. RTS 1 program ili Happy. Probao sam i sa drugim MACovima (sve clientportal.link) i ista stvar mi se desava. Ali drugi portali mi na STBEmu rade sasvim normalno (king-box, comingatya itd.). Vidim da clientportal.link ima i novi raspored programa na ex-yu listi pa da nije mozda zbog toga? Mozda im je novi izvor nestabilan? Nesto je ocito drugacije nego sto je bilo... Ako se vama to isto desava onda ok. Ako ne onda da potrazim u cemu je problem...
 
Učlanjen(a)
14.02.2021
Poruka
35
Ja nemam tih problema inače server je baš poznat po stabilnosti....da ti možda Net ne prekida? Probaj sa kompa ili na telefon na drugu aplikaciju ili na stb testiraj dal se isto dešava...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
20.07.2011
Poruka
22
zdravo
ne znam jesam li na dobrom mjestu ali

do nedavno sam kupovao acc netflixa na aliju, ali sada su sakriveni
ima li neko pouzdan link na aliju
hvala
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Ja nemam tih problema inače server je baš poznat po stabilnosti....da ti možda Net ne prekida? Probaj sa kompa ili na telefon na drugu aplikaciju ili na stb testiraj dal se isto dešava...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
Ako ti i ostali nemate isti problem onda mora da je do mene. Mada, nije mi jasno kako svi drugi portali rade skroz normalno. Hvala za info.
 
Natrag
Top