Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
53
Vec duze od 20 dana clientportal.link mi ne radi pravilno. Npr. prebacim na neki program i on ga normalno otvori ali svakih cca 30 sekundi STBEmu mi izbaci, na dnu ekrana, onu info traku na kojoj pise koji program gledam i sta je trenutno na programu. Mislim, meni ne smeta to toliko jer u principu nema prekida programa (a i ja slabo gledam tv), ali majci smeta pa me zanima da li se to i vama desava? Probajte npr. RTS 1 program ili Happy. Probao sam i sa drugim MACovima (sve clientportal.link) i ista stvar mi se desava. Ali drugi portali mi na STBEmu rade sasvim normalno (king-box, comingatya itd.). Vidim da clientportal.link ima i novi raspored programa na ex-yu listi pa da nije mozda zbog toga? Mozda im je novi izvor nestabilan? Nesto je ocito drugacije nego sto je bilo... Ako se vama to isto desava onda ok. Ako ne onda da potrazim u cemu je problem...
probaj drugi mac, mozda je ovaj sto gledas preopterecen ako se nakacili vise njih, mozda nema veze, ali vredi isprobati
pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.384
Vec duze od 20 dana clientportal.link mi ne radi pravilno. Npr. prebacim na neki program i on ga normalno otvori ali svakih cca 30 sekundi STBEmu mi izbaci, na dnu ekrana, onu info traku na kojoj pise koji program gledam i sta je trenutno na programu. Mislim, meni ne smeta to toliko jer u principu nema prekida programa (a i ja slabo gledam tv), ali majci smeta pa me zanima da li se to i vama desava? Probajte npr. RTS 1 program ili Happy. Probao sam i sa drugim MACovima (sve clientportal.link) i ista stvar mi se desava. Ali drugi portali mi na STBEmu rade sasvim normalno (king-box, comingatya itd.). Vidim da clientportal.link ima i novi raspored programa na ex-yu listi pa da nije mozda zbog toga? Mozda im je novi izvor nestabilan? Nesto je ocito drugacije nego sto je bilo... Ako se vama to isto desava onda ok. Ako ne onda da potrazim u cemu je problem...
Poslao sam ti nesto pa ti ovo nece ni znaciti u buduce.
 
Član
Učlanjen(a)
11.07.2010
Poruka
33
Cao,

ja sam dobio ovde na forumu client m3u listu, stvarno odlicno radi vec par meseci i nisam primetio da je bilo nekih promena u rasporedu. Stvarno je vrhunska lista i izuzetno stabilna.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
496
Тачно, ја сам навикао на отт плејер, па стбему никад не користим. Покушао сам, али ми некако отт плејер више одговара.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
20.07.2011
Poruka
22
zdravo
moze li se nekako znati koji mac-ovi rade u tivimate a koji ne, ubi se ubacujuci dok ne ubodem neku
ili nesto pogresni radim
hvala
 
Natrag
Top