Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
Pravo da ti kažem i ja bih uzeo Mi box 4k ali problem su pare...a i već imam EON Box koji mi je dosta funkcionalan. Razmišljao sam i možda o nekom kineskom box-u ali ipak je Xiaomi Xiaomi
neces se pokajati, mi box je savrsen, kineski box, bilo koji da uzmes ima operativni sistem android za tablete koji nije prilagodjen za tv iskustvo, tako da najveca zamerka ide na to. inace 2gb rama i dobro ukompniran hardwer na mi boxu je vise nego dovoljno, ja pustam 4k filmove sa 70 mb/s i HDR i nema nikakvih problema.Topla preporuka.
 
Učlanjen(a)
17.08.2014
Poruka
24
neces se pokajati, mi box je savrsen, kineski box, bilo koji da uzmes ima operativni sistem android za tablete koji nije prilagodjen za tv iskustvo, tako da najveca zamerka ide na to. inace 2gb rama i dobro ukompniran hardwer na mi boxu je vise nego dovoljno, ja pustam 4k filmove sa 70 mb/s i HDR i nema nikakvih problema.Topla preporuka.

Hvala na savetu. Pogledaću onda još malo po oglasima. Meni u suštini i nije toliko do 4k jer mi nije toliko veliki TV...ali možda nije loše za probati
 
Učlanjen(a)
20.02.2021
Poruka
8
Ne radi se samo o 4k već i o brzini kojom mi box radi. Dual band i strimimg na njemu je fantazija.
Takođe ima i BT, tako da npr ako tvoj TV nema BT, možeš da se povežeš sa nekim BT slušalicama i da uživaš.
U tom cenovnom rangu, apsolutni šampion.

Sent from my I4213 using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
Ne radi se samo o 4k već i o brzini kojom mi box radi. Dual band i strimimg na njemu je fantazija.
Takođe ima i BT, tako da npr ako tvoj TV nema BT, možeš da se povežeš sa nekim BT slušalicama i da uživaš.
U tom cenovnom rangu, apsolutni šampion.

Sent from my I4213 using Tapatalk
slazem se potpuno, ja nisam isao tako daleko u analizi, ali sve je to tako kako je navedeno, mislim da ja apsolutni best bay od ponude uopste.
 
Učlanjen(a)
17.08.2014
Poruka
24
Hvala Vam ljudi na savetima, poklekao sam i naručio Box na kraju taman za Netflix da ne moram da kacim svako veče na laptop.
 
Učlanjen(a)
17.08.2014
Poruka
24
nisi pogresio, super je to sprava, budi siguran

Verujem da nisam, problem su jedino bile finansije, ali kad sam uporedio oba uređaja, realno je platiti malo više za dosta bolji uređaj. Sad mogu da uživam u Netflixu i HBO GO na miru, ubacim neki IPTV dobar da mogu na miru basket da gledam i to je to...
 
Član
Učlanjen(a)
18.10.2010
Poruka
239
Pozdrav, u više tema sam pročitao da postoji neki ruski forum gdije se mogu naći macovi za stbemu pa me zanima kako se zove taj forum, ako se smije ovdje napisati ili u pp. Hvala
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
11.07.2010
Poruka
33
Pozdrav svima,

potrebna mi je mala pomoc,da li na LG Smart TV-u sa webos platformom postoji neka free aplikacija za unos listi kanala sa MAC adresom ? Probao sam OTT i SS IPTV,ali ne vidim da imaju tu mogucnost.
 
Natrag
Top