Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
17.08.2014
Poruka
24
Jel ima neko preporuku za TV stick? Razmišljao da uzmem Xiaomi, mada vidim da i Firestick nije loša opcija. Već imam EON Box i treba nešto uglavnom za Netflix i nešto portabilno za IPTV
 
Učlanjen(a)
20.02.2021
Poruka
8
Molim pomoc od starih znalaca.Na android boxu xiaomi mi box 4k sam instalirao SF XC aplikaciju i radi super.Svaka cast.Instalirao sam jos par drugih aplikacija sa usb-a i imam problem.Naime, aplikacija Kshaw koju sam isto instalirao, uredno je instalirana i daje mi opciju neposredno posle instalacije da je otvorim, ja je otvorim i ona uredno radi.Ali kad je zatvorim, ne mogu da nadjem shortcut u aplikacijama (jednostavno ga nema, a za SF XC ima shortcut, sam android sistem napravio).Kada idem u settings, aplikacije i kada pogledam sve aplikacije koje imam instalirane, nalazim i KSHAW aplikaciju i tamo vidim da u dozvolama koje treba da ima , nema opcije da mu dam dozvolu. Valjda ta dozvola ide da bi mogla aplikacija da se vidi na pocetnom zaslonu. Inace u osnovnim postavkama sam dopustio instalaciju aplikacija iz nepoznatih izvora. Isti mi je slucaj i sa aplikacijom Blokada 5. (za blokiranje reklama)Moze li pomoc, hvala puno

Probaj Sideload Launcher. Lagan, brz i prikazuje sve prečice. Android ne dozvoljava sve prečice, pogotovo aplikacija koje nisu u njihovoj radnji. Sva sreća pa postoje ovakve aplikacije koje rešavaju problem.

Jel ima neko preporuku za TV stick? Razmišljao da uzmem Xiaomi, mada vidim da i Firestick nije loša opcija. Već imam EON Box i treba nešto uglavnom za Netflix i nešto portabilno za IPTV
Da li mora TV stick? Za te novce možeš uzeti Xiaomi mi box koji je hardverski jači i brži.
 
Učlanjen(a)
17.08.2014
Poruka
24
Hvala na informaciji.

U suštini ne mora, bitno mi je da jeftino prodjem a da mogu da gledam Netflix na miru jer na EON Box je to nemoguće. Ponekad bih poneo stick da pustim IPTV na TV-u kod druga. I stavio bih HBO Go i još neki program. To je to u suštini. Zbog toga sam mislio Xiaomi TV stick jer je najjeftiniji a radi posao (ne treba mi 4k TV)
 
Učlanjen(a)
28.12.2012
Poruka
44
Hvala na informaciji.

U suštini ne mora, bitno mi je da jeftino prodjem a da mogu da gledam Netflix na miru jer na EON Box je to nemoguće. Ponekad bih poneo stick da pustim IPTV na TV-u kod druga. I stavio bih HBO Go i još neki program. To je to u suštini. Zbog toga sam mislio Xiaomi TV stick jer je najjeftiniji a radi posao (ne treba mi 4k TV)

Xiaomi Je svakako dobra opcija, takodjer pogledaj novi Google chromecast s Google TV-om
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
ja imam mi box 4k i mogu da kazem da je izvrstan i da ima originalni android tv operativni sistem (sto je prava retkost) i radi super. sad znam i ljude koji imaju xiaomi stick i zadovoljni su.a da mozes da poneses sa sobom, mozes i mi box 4k, on je tezak nekih 120 grama i malo je veci od kutije cigareta.pozz
 
Učlanjen(a)
17.08.2014
Poruka
24
ja imam mi box 4k i mogu da kazem da je izvrstan i da ima originalni android tv operativni sistem (sto je prava retkost) i radi super. sad znam i ljude koji imaju xiaomi stick i zadovoljni su.a da mozes da poneses sa sobom, mozes i mi box 4k, on je tezak nekih 120 grama i malo je veci od kutije cigareta.pozz


Pravo da ti kažem i ja bih uzeo Mi box 4k ali problem su pare...a i već imam EON Box koji mi je dosta funkcionalan. Razmišljao sam i možda o nekom kineskom box-u ali ipak je Xiaomi Xiaomi
 
Natrag
Top