Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Evo da podelim moja iskustva sa LG tv. Danas sam probao da ubacim neke liste na LG i na IPTV Smarters nisam uspeo, kao ni na ott player. Pre nekoliko dana sam instalirao MEDIA STATION X, koja u sebi ima Fork player i OTT play. Nisam do sada imao valjanu listu da ih testiram i danas sam dobio listu koju sam ubacio na OTT Play i pokazao se jako dobro. Sam grupise kanale pa je i pretraga jednostavnija za razliku od ott playera koji takodje nije hteo da aplouduje listu. Nisam jos pokusao opciju Stalker portala a ako i to radi sa MAC adresama onda ce mi on biti No 1 za TV. Javite iskustva
IPTV Smarters radi bez problema na LG Smart TV-u. Samo trebas probati sa pravom listom. Recimo, client portal.
 
Učlanjen(a)
28.12.2012
Poruka
44
Da li zna netko za alternativu Tvirl app za android tv gdje se lista integrira s nativnim playerom, tako da sve kanale imas na jednom mjestu od iptv do terrestrial, cable i sl.
 
Učlanjen(a)
12.09.2017
Poruka
9
Evo da podelim moja iskustva sa LG tv. Danas sam probao da ubacim neke liste na LG i na IPTV Smarters nisam uspeo, kao ni na ott player. Pre nekoliko dana sam instalirao MEDIA STATION X, koja u sebi ima Fork player i OTT play. Nisam do sada imao valjanu listu da ih testiram i danas sam dobio listu koju sam ubacio na OTT Play i pokazao se jako dobro. Sam grupise kanale pa je i pretraga jednostavnija za razliku od ott playera koji takodje nije hteo da aplouduje listu. Nisam jos pokusao opciju Stalker portala a ako i to radi sa MAC adresama onda ce mi on biti No 1 za TV. Javite iskustva
SSIptv radi odlicno na LG smart tv i vrlo lako se podesi EPG pa je po tome bolji od OTT a isto tako i Duplex Play i naravno Smart iptv.Pogotovo kod Smart iptv je lako srediti EPG i podjeliti grupe kanala dok Duplex sam dijeli kanale i Vod po grupama ali Epg je tesko podesiti
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
Molim pomoc od starih znalaca.Na android boxu xiaomi mi box 4k sam instalirao SF XC aplikaciju i radi super.Svaka cast.Instalirao sam jos par drugih aplikacija sa usb-a i imam problem.Naime, aplikacija Kshaw koju sam isto instalirao, uredno je instalirana i daje mi opciju neposredno posle instalacije da je otvorim, ja je otvorim i ona uredno radi.Ali kad je zatvorim, ne mogu da nadjem shortcut u aplikacijama (jednostavno ga nema, a za SF XC ima shortcut, sam android sistem napravio).Kada idem u settings, aplikacije i kada pogledam sve aplikacije koje imam instalirane, nalazim i KSHAW aplikaciju i tamo vidim da u dozvolama koje treba da ima , nema opcije da mu dam dozvolu. Valjda ta dozvola ide da bi mogla aplikacija da se vidi na pocetnom zaslonu. Inace u osnovnim postavkama sam dopustio instalaciju aplikacija iz nepoznatih izvora. Isti mi je slucaj i sa aplikacijom Blokada 5. (za blokiranje reklama)Moze li pomoc, hvala puno
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
Molim pomoc od starih znalaca.Na android boxu xiaomi mi box 4k sam instalirao SF XC aplikaciju i radi super.Svaka cast.Instalirao sam jos par drugih aplikacija sa usb-a i imam problem.Naime, aplikacija Kshaw koju sam isto instalirao, uredno je instalirana i daje mi opciju neposredno posle instalacije da je otvorim, ja je otvorim i ona uredno radi.Ali kad je zatvorim, ne mogu da nadjem shortcut u aplikacijama (jednostavno ga nema, a za SF XC ima shortcut, sam android sistem napravio).Kada idem u settings, aplikacije i kada pogledam sve aplikacije koje imam instalirane, nalazim i KSHAW aplikaciju i tamo vidim da u dozvolama koje treba da ima , nema opcije da mu dam dozvolu. Valjda ta dozvola ide da bi mogla aplikacija da se vidi na pocetnom zaslonu. Inace u osnovnim postavkama sam dopustio instalaciju aplikacija iz nepoznatih izvora. Isti mi je slucaj i sa aplikacijom Blokada 5. (za blokiranje reklama)Moze li pomoc, hvala puno

Jeste ovo nezgodno...Ono sto sam ja uradio je da sam instalirao ATV launcher. U njemu se vidi precica.
 
Učlanjen(a)
12.09.2017
Poruka
9
Molim pomoc od starih znalaca.Na android boxu xiaomi mi box 4k sam instalirao SF XC aplikaciju i radi super.Svaka cast.Instalirao sam jos par drugih aplikacija sa usb-a i imam problem.Naime, aplikacija Kshaw koju sam isto instalirao, uredno je instalirana i daje mi opciju neposredno posle instalacije da je otvorim, ja je otvorim i ona uredno radi.Ali kad je zatvorim, ne mogu da nadjem shortcut u aplikacijama (jednostavno ga nema, a za SF XC ima shortcut, sam android sistem napravio).Kada idem u settings, aplikacije i kada pogledam sve aplikacije koje imam instalirane, nalazim i KSHAW aplikaciju i tamo vidim da u dozvolama koje treba da ima , nema opcije da mu dam dozvolu. Valjda ta dozvola ide da bi mogla aplikacija da se vidi na pocetnom zaslonu. Inace u osnovnim postavkama sam dopustio instalaciju aplikacija iz nepoznatih izvora. Isti mi je slucaj i sa aplikacijom Blokada 5. (za blokiranje reklama)Moze li pomoc, hvala puno
Imam isti box i vecinu svojih problema sam rijesio kada sam instalirao Tv File Commander i onda dobio mogucnost da lagano prebacujem aplikacije i filove sa kompjutera preko Ftp direktno u box u mapu downloads pa ih onda istaliram sa file manager-om. Ne trazi puno vremena a meni je pomoglo kod instaliranja raznih apps .
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
kako gledati m3u listu gradine??imam jednu aktivnu ali ne otvara kanale...crnilo.... ako neko moze pomoci na PP
 
Učlanjen(a)
28.12.2012
Poruka
44
Da li netk zna razliku izmedju Stalker app i Ministra player, uzeo bih za Apple tv i vidim obe su od Infomira, samo neznam koja je razlika izmedju njih.
Hvala
 
Natrag
Top