Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
21.05.2020
Poruka
19
Pozdrav. Da li je moguće negde skinuti apk za ArenaCloud za SmartTV? Dakle, baš apk. Verzija je nešto kao 1.7.
 
Učlanjen(a)
12.09.2017
Poruka
9
Pozdrav. Da li je neko imao problem sa LG Smart Tv i konstantnim buffering na svim isprobanim player-ima .SmartIptv , Duplex Play ,SSIptv, OTT Player itd. Ni jedan player ne radi samo ponekad krene slika i nakon nekoliko sekundi zamrzne pa opet nakon minut krene pa zamrzne i tako stalno. Radi se o dva potpuno nova LG TV . Jos da napomenem da je isprobano i Wi-Fi kabal i nema razlike.Cinjenica koja zbunjuje je da Android box radi bez problema u oba slucaja i na istim mrezama. I oba TV-a rade bez problema ako im se podjeli Wi-Fi sa npr. telefona . Da li je u samom TV-u neka postavka koju treba promjeniti . Jos da napomenem da sam isprobao sve sto sam mislio da bi moglo imati uticaja na to ali bez rezultata.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
67
Pozdrav. Da li je neko imao problem sa LG Smart Tv i konstantnim buffering na svim isprobanim player-ima .SmartIptv , Duplex Play ,SSIptv, OTT Player itd. Ni jedan player ne radi samo ponekad krene slika i nakon nekoliko sekundi zamrzne pa opet nakon minut krene pa zamrzne i tako stalno. Radi se o dva potpuno nova LG TV . Jos da napomenem da je isprobano i Wi-Fi kabal i nema razlike.Cinjenica koja zbunjuje je da Android box radi bez problema u oba slucaja i na istim mrezama. I oba TV-a rade bez problema ako im se podjeli Wi-Fi sa npr. telefona . Da li je u samom TV-u neka postavka koju treba promjeniti . Jos da napomenem da sam isprobao sve sto sam mislio da bi moglo imati uticaja na to ali bez rezultata.
Ima u LG storu aplikacija za merenje brzine interneta pa proveri kolika je stvarna brzina neta koju TV ostvaruje. Kod mene je na istoj WIFI mrezi brzina na TV-u duplo manja nego na laptopu. Mozda je to problem
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
najbolje da kontaktiras provajdera za internet,brat je imao slican problem nakon azuriranja LG tva
kontaktirao provajdera i u par minuta problem resen
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
67
Evo da podelim moja iskustva sa LG tv. Danas sam probao da ubacim neke liste na LG i na IPTV Smarters nisam uspeo, kao ni na ott player. Pre nekoliko dana sam instalirao MEDIA STATION X, koja u sebi ima Fork player i OTT play. Nisam do sada imao valjanu listu da ih testiram i danas sam dobio listu koju sam ubacio na OTT Play i pokazao se jako dobro. Sam grupise kanale pa je i pretraga jednostavnija za razliku od ott playera koji takodje nije hteo da aplouduje listu. Nisam jos pokusao opciju Stalker portala a ako i to radi sa MAC adresama onda ce mi on biti No 1 za TV. Javite iskustva
 
Natrag
Top