Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Pozdrav, da pitam mozda netko zna odgovor, naime neki portali rade u stalker portal playeru na racunalu, a taj isti portal sa istim macom ne radi na stb emulatoru. Ima li kakve nade da se to sredi ili... neko rijesenje ili objasnjenje zasto je to tako?
U ovoj temi ima barem 15 puta ovo pitanje sto si ti postavio i barem 5,6 puta je netko odg... Daj brate proćitaj malo...
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
6
Da ok, istrazio sam i nasao sta me zanima, hvala bogu na opciji search, e sad druga dilema. Imam android box sa stb emu kod sogora daleko od mene 200 km, e sad dal ima koj nacin da se mac u stb emu promijeni na daljinu, primjer ja od doma da mogu to izvest, da nemoram svaki puta ga zivkat i preko telefona mu objasnjavat. Osim opcije team wiever.
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
297
Da ok, istrazio sam i nasao sta me zanima, hvala bogu na opciji search, e sad druga dilema. Imam android box sa stb emu kod sogora daleko od mene 200 km, e sad dal ima koj nacin da se mac u stb emu promijeni na daljinu, primjer ja od doma da mogu to izvest, da nemoram svaki puta ga zivkat i preko telefona mu objasnjavat. Osim opcije team wiever.
reci sogoru nek' on tebe zivka il' nek si zapiše u notes kad ne mož da zapamti ... ili nek se prijavi na forum. pozdrav
 
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
51
Zdravo, imam problem sa android boksom koji nikako ne uspevam da rešim. Ja sam njega poklonio ćaletu da prati englesku ligu preko kodija i iptv lista,medjutim kod njega ni kodi ni aplikacije za iptv ne pustaju nijedan kanal. Kad box vratim kod mene,sve radi super. I ja i on imamo internet preko Supernove,samo sto ja imam CBN ruter,a on novi Technikolor . Da li znate u cemu moze biti problem,da li ruter ima neku blokadu ili je nesto drugo u pitanju. Pozdrav

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Zdravo, imam problem sa android boksom koji nikako ne uspevam da rešim. Ja sam njega poklonio ćaletu da prati englesku ligu preko kodija i iptv lista,medjutim kod njega ni kodi ni aplikacije za iptv ne pustaju nijedan kanal. Kad box vratim kod mene,sve radi super. I ja i on imamo internet preko Supernove,samo sto ja imam CBN ruter,a on novi Technikolor . Da li znate u cemu moze biti problem,da li ruter ima neku blokadu ili je nesto drugo u pitanju. Pozdrav

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
A jel radi YouTube kod tate
 
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
51
Radi YouTube, a i preko elementuma se normalno puštaju filmovi i serije. Samo neće da otvori kanale. Resetovao sam ruter, instalirao sve ponovo i opet isti problem. Instalirao sam mu iptv Smarters i ubacio listu za gledanje, radilo par dana sad i to neće. Ubacio sam i listu preko vlc plejera i ni nju neće da otvori. Na mom boksu sve to radi bez problema i na laptopu preko sf plejera, samo neće kod njega. Baš sam se iznervirao jer je to bio rođendanski poklon, a ništa ne funkcioniše.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
297
Ukoliko imate isti internet (mislim na protok), isti box sa istim firmware-om, problem može biti u podešavanjima u ruteru, ukoliko se to nemože rešiti: nek' neko kupi tati isti ruter kao tvoj ili da preseliš tatu kod sebe (izvini za ovu šalu na kraju). Pozdrav .
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Ukoliko imate isti internet (mislim na protok), isti box sa istim firmware-om, problem može biti u podešavanjima u ruteru, ukoliko se to nemože rešiti: nek' neko kupi tati isti ruter kao tvoj ili da preseliš tatu kod sebe (izvini za ovu šalu na kraju). Pozdrav .
Ma nemoze bit do podešavanja rutera.. Radi YouTube.. A i iptv je radio neko vrijeme rekao je.. U postavkama rutera moze bit problem ako su udp liste ali onda nebi radilo ni tih par puta.. Jbg teško je ovako na pamet...
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Da li u STBEmu postoji opcija da uskladim titlove ako isti idu napred ili nazad za par sekundi??? Meni je film negledljiv ako titlovi nisu uskladjeni sa govorom... Na srecu to nije tako cesto, ali desava se.
 
Natrag
Top