Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
06.12.2009
Poruka
204
Pitanje jedno, koji android emulator je najbolje instalirati na windows-u, pa da u njemu instaliram ott navigator za gledanje iptv-a?
 
Učlanjen(a)
27.10.2019
Poruka
482
Po mom skromnom mišljenju Nox je ubedljivo najbolji emulator za windows.
Jedno vreme sam koristio blue stacks, al zbog slabijeg ps-ja sam prešao na Nox.
Nisam koristio ott navigator, ali jesam stb emu, perfect player i sofronov iptv i radi zaista odlično.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Pitanje jedno, koji android emulator je najbolje instalirati na windows-u, pa da u njemu instaliram ott navigator za gledanje iptv-a?
Iskreno, nebitno koji koristis, bitno je da imas minimalno cetverojezgreni procesor i barem 4Gb rama, ako zelis istovremeno raditi i na PC, 8Gb je minimum. Dakle, ovi laptopi sa kojekakvim i3, Celeron i slicnim pocesorima otpadaju, jednostavno su prespori za ovo.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Imam i7 4770k, i 12gb ram, ali sto se kaze, ne radi mi bas smooth.
Probaj prebaciti emulaciju da Open GL na DirectX, to cesto pomogne. U postavkama za Bluestacks mozes dodijeliti i vise jezgri samoj emulaciji, malo se igraj pa vidi sta je najbolje.
Inace, sve sto moze Ott Navigator moze i Kodi na PC, nemas potrebe emulirati nista. Ljudi se doduse cesto zale da imaju crnu sliku pa zato traze alternative. Nema potrebe, jednistavno instaliras k-lite codec pack, on ce dodati potrebne codece i splitere u sustav i onda nemas brige.
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2009
Poruka
204
Probaj prebaciti emulaciju da Open GL na DirectX, to cesto pomogne. U postavkama za Bluestacks mozes dodijeliti i vise jezgri samoj emulaciji, malo se igraj pa vidi sta je najbolje.
Inace, sve sto moze Ott Navigator moze i Kodi na PC, nemas potrebe emulirati nista. Ljudi se doduse cesto zale da imaju crnu sliku pa zato traze alternative. Nema potrebe, jednistavno instaliras k-lite codec pack, on ce dodati potrebne codece i splitere u sustav i onda nemas brige.

Probacu malo da se poigram sa Bluestacks.

A sto se tice Kodija, vec mi je instaliran kao i stalker addon.

Ja recimo imam problem na vlc, i to na odredjenim strimovima i nekim filmovima, kada ih pustim, donji deo slike mi bude zelen, na windows-u.

A recimo kada udjem u mac os, i pustim preko vlc-a, radi najnormalnije.

Imam instaliran full codec pack na windowsu, ali jok, ne pomaze.
 
Natrag
Top