Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Molim,ako neko moze(bind,darkon...) da mi objasni,kako da vidim da li mi je IP baniran.Boki mi je poslao "ART" i super fercer'o do unazad 7 dana,a ne vidim da se drugi zale :)
Znaci, VLC i Android box je ne otvaraju.Imam nordvpn.Hvala.
PS
Nije da nemam sta gledati:mig: Boki me,prakticno,"bombardovao"listama.Treba mi 3-4 sedmice da ih sve"sortiram," ali mojoj dragoj se bas taj ART svidja:beee:
Art nije nista menjao, u tvoj slucaj ili je mac neispravan ili ti je banovao ip.
Ne mozes videti dali imas ban na ip, to vidi vlasnik. Lista je specificna i moras paziti gde je pustas. Znaci ili adndoid box ili vlc, na obadva dobijas ban.
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
107
Hvala na odgovoru:) Ostaje mi jos da veceras "reboot" moj ruter,da povucem novi IP.Sto se tice gledanja,nisam nikad koristio istovremeno vlc i box.A mozda je i mac:oopss:
 
Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
Jel moze neko da objasni kako da gledam art u stb listu gledam u vlc pa bih zeleo da je stavim na tv
Znam da ne moze na dva mesta istovremeno pa boh zrtvovao vlc zarad tv.Hvala
 
Učlanjen(a)
27.10.2019
Poruka
482
Jel moze neko da objasni kako da gledam art u stb listu gledam u vlc pa bih zeleo da je stavim na tv
Znam da ne moze na dva mesta istovremeno pa boh zrtvovao vlc zarad tv.Hvala
Da bi gledao listu preko stb emu trebaš da imaš url portala, kao i aktivnu mac adresu za taj portal. Nemožeš nikako taj isti url ubaciti u stb emu. Bolje istu listu ubaci u iptv extreme i uživaj
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Evo i od mene jedno pitanjce:
Našao udp listu kanala koja ima DRM zaštitu. Može li se kako ona ukloniti?
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
107
Komplet resetovao i proradio art,ali za sat-dva ponovo stao i nece vise:( Oni su gori od "Sky-DE" sto prisiljavaju pretplatnike da koriste samo njihov resiver.:beee:
 
Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
Pozz
Danima vec skeniram ovo

Kod:
http://reddevils.biz:8000

I nista ama bas nista.Ranije sam imao samo jedan njihov mac ali ni njega vise nema.
Jel zna neko sta se desava?
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
27.10.2012
Poruka
186
Pozz
Danima vec skeniram ovo

Kod:
http://reddevils.biz:8000

I nista ama bas nista.Ranije sam imao samo jedan njihov mac ali ni njega vise nema.
Jel zna neko sta se desava?
Koliko ja vidim to nije stalker. Neka me neko ispravi, ali tu nema MAC-a
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top