Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
21.01.2012
Poruka
350
trazim vec vise puta nasu listu samo za mene i nikom drugom i da nije objavljena na internetu -nemam sta da gledam

ako je imam samo ja nece da prekida sve sto imam trenutno prekida i blokira svaka 2 minuta
hvala unapred na p.m.
 
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.567
Ima li ko oavaj kanal?
MOJA TV sportski BiH
x5ZoqNg.jpg

ima...
Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
236
Jel uspio ko skontat može li se eon gledati sa druge mreže, dogovor u inbox ako ima neka caka.
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2010
Poruka
131
Evo mene posle dugo godina opet na forumu :) Moze li mi neko pomoci sa gledanjem Arene za sutra.. Ukoliko treba platicu, samo mi je bas hitno, za sutra da imam. Ukoliko je moguce dobar link, sa dobrim kvalitetom slike, pa bi ubacio na TV, tj VLC na tv-u. Hvala.


Srdacan pozdrav,
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
I ja vec nekoliko dana nemam sta da gledam jer mi je svaka ex yu lista koju sam dobio od kolega istekla.Izgleda da su mnogi otisli od kako je forum bio zatvoren neko vreme..
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
I ja vec nekoliko dana nemam sta da gledam jer mi je svaka ex yu lista koju sam dobio od kolega istekla.Izgleda da su mnogi otisli od kako je forum bio zatvoren neko vreme..
Znači slaba vajda na onom drugom forumu :D
Što nas proglasi da SF više nepostoji ? Trebao si samo sačekati ili bar proveriti (sedam dana unazad je uveliko radio SF) od kada si napisao:beee:
logo.png
:mig:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top