Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
U toku je veliko ažuriranje mts TV GO platforme. Dodaju se novi kanali. Do sad ih je dodato bar 30-tak. Uglavnom se radi o Pinkovim kanalima a tu su, između ostalih, i Eurosport 1, Eurosport 2, AMC, MTV Dance, MTV Hits, MTV Rocks, Viasat Nature, france 24, CNBC i naravno gomila sportskih kanala specijalno za Bokija i društvo :D Takođe su updateovali i plugin potreban za gledanje televizije na računaru. Šta je tačno promenjeno pojma nemam, ne vidim nikakve promene što se toga tiče
Jel postoji mogucnost izvlacenja liste posto imam mts iptv ?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.336
dobro jutro od danas tacno u 08 29 imate u narodna iptv
tri novi kanala TOP MUSIC MY FILM HD CINEMA TV
:) dok ih ne sklonu
Ja ih nisam nasao samo ovaj

kanal 13 n.png

Uz to na programu Discovery SC ide im Discovery World

Jedino ako dotican nema ta 3 kanala u svom paketu ??? uglavnom svi kanali su tu kao i HBO HD 1280x720 itd.... probao sa vise adresa ta 3 kanala u mojoj listi narodna nemam

Izmena Posta TOP MUSIC NE radi MY FILM HD NE radi

CINEMA radi

cinema.png


Postoje i kanali tipa SUPER FILM 1, SUPER FILM 2, SUPER FILM KOMEDIA i SUPER FILM KIDS

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Ja ih nisam nasao samo ovaj

Pogledajte prilog 90573

Uz to na programu Discovery SC ide im Discovery World

Jedino ako dotican nema ta 3 kanala u svom paketu ??? uglavnom svi kanali su tu kao i HBO HD 1280x720 itd.... probao sa vise adresa ta 3 kanala u mojoj listi narodna nemam

Izmena Posta TOP MUSIC NE radi MY FILM HD NE radi

CINEMA radi

Pogledajte prilog 90574


Postoje i kanali tipa SUPER FILM 1, SUPER FILM 2, SUPER FILM KOMEDIA i SUPER FILM KIDS

Pozdrav

Ja imam na 700-702.

ZUGgl6e.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Ja ih nisam nasao samo ovaj

Pogledajte prilog 90573

Uz to na programu Discovery SC ide im Discovery World

Jedino ako dotican nema ta 3 kanala u svom paketu ??? uglavnom svi kanali su tu kao i HBO HD 1280x720 itd.... probao sa vise adresa ta 3 kanala u mojoj listi narodna nemam

Izmena Posta TOP MUSIC NE radi MY FILM HD NE radi

CINEMA radi

Pogledajte prilog 90574


Postoje i kanali tipa SUPER FILM 1, SUPER FILM 2, SUPER FILM KOMEDIA i SUPER FILM KIDS

Pozdrav
Skroz dolje zadnja tri,dva imaju samo kruzic nista ne pise;).
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.336
Ja imam na 700-702.

ZUGgl6e.jpg

Proradilo MY FILM HD i TOP MUSIC kod mene na
701 MY FILM HD

Bild 8.png

bas ovaj Film sam gledao neki Dan a TOP MUSIC kod mene na 700

Znao sam ja da su ti kanali na dnu liste ali nisu radili kad sam pisao moj predhodni Post a predhodno sam pokrenuo jednu listu narodna u kojoj stvarno nema ta 3 kanala pa sam pokrenuo drugu u toj ima i na dnu liste su ti kanali

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top