Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
341
Zdravo Svima :)) kako je aj neko na pp ili tu :) Retro music tv :) Ceska
nekoliko linka za bekap da imam ako crkne 1 ili 2 :)
Fala puno
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Da pitam.

Vec par dana pokusavam jednom clanu da osposobim Fork Player.

Slao sam mu objasnjenja i slikao svasta nesta kako radi kod mene.

On ima Sony Smar tv 2015 w706 .

Konacno je uspio ali... kaze da nema Ton?? Znaci sliku ima tona/zvuka nema???

Moje pitanje dal se neko od vas suocavao sa istim problemom?? Jer je meni tako nesta nepoznato.

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
341
Da pitam.

Vec par dana pokusavam jednom clanu da osposobim Fork Player.

Slao sam mu objasnjenja i slikao svasta nesta kako radi kod mene.

On ima Sony Smar tv 2015 w706 .

Konacno je uspio ali... kaze da nema Ton?? Znaci sliku ima tona/zvuka nema???

Moje pitanje dal se neko od vas suocavao sa istim problemom?? Jer je meni tako nesta nepoznato.

Pozdrav


Sotic neka klikne u setings na mini audio opciju ,.,, mislim da to ce da oporavi ton naka stavi on ako je off... ali i jas sam instalirao na sony 2015 ali drugi model se je bilo ok ... cudno ...
 
Učlanjen(a)
16.04.2015
Poruka
357
Da pitam.

Vec par dana pokusavam jednom clanu da osposobim Fork Player.

Slao sam mu objasnjenja i slikao svasta nesta kako radi kod mene.

On ima Sony Smar tv 2015 w706 .

Konacno je uspio ali... kaze da nema Ton?? Znaci sliku ima tona/zvuka nema???

Moje pitanje dal se neko od vas suocavao sa istim problemom?? Jer je meni tako nesta nepoznato.

Pozdrav
Neman odgovor na tvoje pitanje, jer ne koristim Fork Player. Ali steta sto ta osoba kupila taj televizor pre samo par meseca. Sada svi Sony televizori su pod Android TV, tako da moze da se ubaci sve aplikacije (Perfekt player, Kodi, IPTV, progTV, itd.).
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
jel ovako bolje ili opet sam omanuo nesto***Hidden content cannot be quoted.***
u hide je i nemojte mi postove brisati
nego dajte ljudima ono sto vredi***Hidden content cannot be quoted.***[/HIDE-POSTS][/HIDE-POSTS][/HIDE-POSTS][/HIDE-POSTS][/HIDE-POSTS][/HIDE-POSTS]
Tako je dobro ...
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Nesto mi ipak nije jasno na ovom forumu, e sad dali ovdje ima dvolicnih ljudi ili nekoji nisu svjesni
sto izjavljuju.Nije mi jasno kako moze netko kojemu se dopada kad neko kritizira sto se javno
postavljaju liste i stisne toj osobi svida mi se ili hvala sto znaci da podrzava to,kad bi isto to uradio osobi koja je postavila i unistila dobro listu
takoder svida mi se,e sad ako mi to netko moze objasnuti bio bih mu zahvalan.Jer po meni ne mozes sjediti na dvije stolice opredjeli se za jednu i te se drzi ili jesi ili ga nisi;).
 
Natrag
Top