Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
16.04.2015
Poruka
357
Evo jos jedan skener za udp zove se google.
vw5XBY2.png
 
Učlanjen(a)
01.12.2014
Poruka
155
moram da napisem sta mislim pa kad bilo i pogresno al nije vecih majstora za iptv a da su na jednom mjestu nema nigde osim na ovom forumu i zato treba da se tolerise svacije misljenje i nacin rada ,nismo svi znalci al svi znamo gledati tv ako nista drugo a ja je gledam licno zahvaljujuci nekim ljudima sa foruma kojim i ovaj put kazem veliko hvala zato znaci budite tolerantni i podjelite nekom ono sto vam ne treba i neko ce vam ako nista drugo biti bar zahvalan a hvala nekad u zivotu moze i pomoci znam iz licnog iskustva
 
Učlanjen(a)
17.01.2014
Poruka
1.189
vlcsnap_2016_02_07_22h20m37s015.png
ova iptv dolazi direkno odavde
Kod:
http://live-iptv.biz:8000/  kad udjete  idete na streams zatim na edit
i dalje sami se snalazite ovo je od admin slikano
nounou
http://149.202.96.242:8000/
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.669
Svima bi preporucio da svako od vas nadje sebi financijski pogodnog provajdera koji ce u svojoj ponudi Tv programa dal to bilo IPTV... Kablovska ili slicno ispuniti vasa ocekivanja.

Forum nek vam sluzi za druzenje i razmjenu iskustava pa ko bolji tj. Ko umije njemu dvije.

Sjecam se kad sam na netu i po forumima trazio Pink za suprugu onomad jer u ono vrijeme nije bilo kao danas pa drz nedaj ... dal sam nasao Stream dal sajt dal veetle dal bilo sta ja bio zadovoljan.

Kad sam malo pustio nokte i sam, sam strimovao na veetle i davao link da ljudi gledaju davno bilo......

Bio je i Nettv Plus player koji je sam generisao nov Kljuc.... bio je i IPD1 tako mislim da se zvao player pa se pojavljivali likovi koji su na Pm nudili kljuceve i rekli daj slobodno svojim prijateljima to je bila samo maska doticnih da privuku musterije ... nakon promo perioda njihovog playera nestali su svi kao prasina.

Fiber playera se sjecate?? Onomad se radilo preko virtualne masine ko je znao kako a ja sam bio jedan od tih davao sam i pravio accounte ljudima i sjedio po 14 sati dnevno za kompom duga prica......

Bio sam aktivan na 12 foruma pomagao svakome koliko sam mogao pa sam i sam gledao par godina Laptop/tv sve ovo sto vi danas trazite... skenirate i pronalazite itd.....

Takodjer nekad bilo skidanje kodova sa neta i stavljanje istih na FUN kartice i druge njoj slicne sa pisacem imao Nokia D-1 Box 9200-9500 u ono vrijeme jedan od boljih.

Kako vi tako i sam postao sam znatizeljan cak i previse dok nisam ukapirao svrhu svega pa sam se odlucio za Total Tv satelit skraceno palim/gasim kad ja zelim i ne strepim dal ce lista koju mislim da imam samo ja sutra raditi ili ce stati sama od sebe tj. Dal ce biti objavljena javno?????

Svasta nesta sam pretrpio za sve ove godine bilo je raznih ljudi tj. NE ljudi i kog sve ovo od mene napisano briga??? NIKOG

Jedino sto mi je forum dao je svasta nesta dobrog u pogledu IPTV-a i sve vezano za teme koje posjecujem a najvise par dobrih ljudi sa kojima gajim veliko prijateljstvo uz obostrano postovanje dal se cujemo preko Whatsapp ... Viber.... Skype ili telefonom tj. Posjetimo jedni druge

Razmislite sami gdje smo danas a gdje sutra????manje cete se nervirati

Pozdrav
 
Natrag
Top