Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Ako moze neko da objasni kako prnalaziti statuse i iz njih izvuci kanale moze u pp
 
Učlanjen(a)
01.12.2014
Poruka
155
ok je to sota ima lista koje sigurno rade odavno imam ja i satelit al me zanimaju samo domaci kanali tipa prva ,prva plus,nova sr a to nema na satelitu a ostalo me bas ne interesuje jer imam i moja tv bh telekoma
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.545
Sota, mogu li dobiti nastavke za exenet
Da si bio medju prvima nije problem... ja imam neko svoje pravilo i striktno se istog pridrzavam kad nesta saljem ne saljem na 10 i vise clanova na 5 maksimalno sve zavisi koja je lista u pitanju mada mi je prioritet jedan clan jedna lista ok bilo je jedna lista 1-3 clana sve zavisi od same liste.

Ne zamjeri nedavno sam napisao norma je po tom pitanju sto se tice exenet od mene ispunjena.

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
73
Da si bio medju prvima nije problem... ja imam neko svoje pravilo i striktno se istog pridrzavam kad nesta saljem ne saljem na 10 i vise clanova na 5 maksimalno sve zavisi koja je lista u pitanju mada mi je prioritet jedan clan jedna lista ok bilo je jedna lista 1-3 clana sve zavisi od same liste.

Ne zamjeri nedavno sam napisao norma je po tom pitanju sto se tice exenet od mene ispunjena.

Pozdrav
Ne treba mi lista samo nastavci kao na primer: arena1
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Dajte ljudi , budimo realni ... Pa moze se svasta pronaci sam uz malo truda , ovde na forumu imate niz podkategorija u kojima je objasnjeno kako sam doci do torrent lista , na tacni napravljene skripte za gledanje kanala , pronaci svasta uz pomoc statusa , xbmc iliti kodi koji svasta pruza , mozete skenirati itraziti dreambox-ove ... Realno , svako ko voli da ima kvalitetne kanale uzece kablovsku , ja recimo imam open iptv , neko total , neko nesto trece ... 21 vek je , imam i ja troje male dece , samo jedno radi u kuci , ali ljudi , kablovska je nesto sto realno ima svaka druga kuca ako ne i svaka ... Ja sam trazio par puta sportklubove , jer imam arene , i javi mi se covek ( veliko mu hvala ) kojeg nikada nisam video ovde puno , posalje mi listu sa nasim kanalima koja mi radi vec dugo dugo ... Ozbiljni ljubitelji televizije bice uvek spremni , a ovo mu dodje kao hobi i nesto sto te zanima , da naucis i potrudis se ... A ne neko se stvori ovde i odmah trazi cudo , listu sa full kanalima i da radi 15 godina ... Budimo realni malo ...
 
Natrag
Top