Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Onda bi mi kompjuter crkao :D
Ima tu jos oko toga pitanja i odgovora... ono sto je ajd da kazemo nekakav standard to je i u nekim segmentima i objasnjeno dok imas npr. Shodan i na osnovu upisanog sta trazis dal DB ili T-2... Siol tj. Raznih zemalja itd... odes na whois sajt uzmes opseg skeniranja i skeniras ali... opet ti ne gine skeniranje dok.... na Shodan mozes naici na openweb ... head itd...
Samo kazem nece svako da o tom prica jer... kao sto sam par puta napisao ljudi neke stvari za koje smatraju da su od vaznosti drze za sebe itd...
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Zna neko kako prevazici limit od 3 torenta na dan na kinozal.tv trakeru?Koristim Torrenter addon za Kodi,a kinozal ima dosta kvalitetnog materijala.Ili da mi neko posalje neki dobar account bez limita...:roll:
EDIT:Uspeo sam da provalim!
Treba da se napravi rucno magnet link.E sad jos jedno pitanjce:moze li se nekako iz magnet linka skinuti .torrent fajl posto Torrenter nece iz nekog razloga da pusta magnet linkove.Daje gresku:script failed iako taj magnet link radi u utorrentu.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Treba mi neka apk slicna kao url helper da izvucem stream na fonu,jel zna mozda neko za neku apk?
 
Natrag
Top