Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.453
A kako ste vi naucili da treazite liste , vi koji znate da nadjete liste ?

Palo vam znje sa neba ili ga majka pametnog rodila ili si negde procitao naucio,neko ti pomogao pisao na pp .

I sad ste vi naucili i niko drugi netreba da nauci da bi vi mogli na miru da gledate.

E pa nemoze to bas tako , dolaze novi ljudi interesuju se zanima ih kako , moraju i oni da nauce.

Ja sad mislim da je bolja varijanta da ljudi znaju da nadju sami nego da se javno objavljuju .

95% foruma je C/P liste i svi koji neznaju sami da nadju , samo jure kopiraju od negde i postavljaju negde.

Opet kad ljudi znaju da nadju liste cenice posle svoje ulozeno vreme za pronalazenje i delice posle prijateljima od poverenja ili zadrzati za sebe.

Tolko ljudi je ovde na forumu i na drugim forumima ulozilo puno truda i vremena da bi podelili svoje znanje i naucili druge necem i to treba da se ceni i da sledeci koji dolaze treba usavrse svoje znanje i opet ga podele sa drugima.

Za primer svi znamo kolko je vremena boki ulozio i kolko je ljudi naucilo razne stvari od njega sta je sve napravio i slicnih ljudi da nenabrajam sad sve ali da ih pomenem.

I sad neko sazna neku caku novu ili novi nacin i kaze pa nemoze da se to sad objavi ili objavljuje , ja znam kako uraditi to i to i kako doci do toga ali da nebi drugi saznali nemojte nikom da objasnite,pomognete.

Nisam ni ja da se bas sve objasni svima jer neki stvarno nezasluzuju to.
Ali mora da postoji neka mera dokle moze i sta , ali osnovne neke stvari ok.

Kolko sam ja samo vremena potrosio da neke ljude naucim nekim stvarima i da kazem samo 5% tih je prenelo dalje to neko znanje i spremni su da pomognu drugima , a onih 95% kad nauce nesto od mene ili nekog ti nikom nista nezele da pokazu.

Al sta da se radi,idemo dalje,ko zeli da podeli znanje i ostalo neka podeli ,ko nezeli ,neka zaobidje temu, a sto se mene tice neka i obidje i forum jer veliki forumi su ti na kojima mozes nesto da naucis i podelis drugima
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.133
@Greskac Meni ne trebaju tu sam da pomognem. Kad si vidio da sam ja javno objavio listu? A što sam ja napisao neki neće shvatiti ni za 100 godina. Šta kažeš na to da nikad nitko nikome ne pomogne. Misliš da bi ti išta znao? Ja što znam sve sam naučio sa neta. Čak sam i tebi u jednom trenutku pomogao, ne kažem i ti si meni poslao skriptu od losmija za Kodi, jer je nisam imao. A da ne kažem da si ti razjebo vijetnamce jer si pokušavao napraviti vlastitu bazu pa si se o tome raspitivao. Onda je boki puko i sjebo sve.
Ja se exponiram znači svi koji napišu tutorijal se exponiraju. Mislio sam da smo si dobri, ok hvala ti na ovome. Legenda si. Nego da ti kažem zašto to sad pišem zato što se tome bliži kraj, do lista će se dolaziti i dalje na kompliciraniji način. Ako se skupimo i dogovorimo lakše će nam biti, očito nemoguće. Svatko čuva svoje znanje. Trenutno mogu potvrditi da nije bilo bokia koji je napisao tolike tutorijale, gledali bi u zidove. I da ne ljutim se :give_r:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
27.05.2014
Poruka
63
Iskreno ja volim da naucim kako se traze liste... Niko ne voli da objasni kako se to radi osim nekoliko ljudi koi su mi pomogli... Imam neki broj listi koji su mi dali i ni sam dao nikomu falaza te ljudi sto sum mi pomogli i dali listu... Ipak ja volim da naucim sam kako stici dobte liste... Posto ako ja naucim kad nagjem te liste sigurno ne bi dao nikomu osven na ljudi koi ja im veruem... Ama bi objasnio na drugi kako se to radi kako stici do te liste zasto da ne... Kad neko sam nagje listu ne veruem da ce da nekom drugog posto je i on sam ulozio trud u to, kao prvo u to da nauci kakk se trazi listu a kao drugo dur da nagje listu ke mu treba vreme i vreme.. Pa ako hoce neko neka mi prati tutorijali, neka objasni kako se to radi posto trudim se ali nekako ka u mesto da stojim
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
563
evo i meni je dosadilo stlano pitat da mi netko pošalje listu, i ja sam spreman da mi netko ukaže povjeranje i nauči me kako naći user pass

ja nemam ni 3 liste koje dobro rade.. uvijek nešto šteka...
 
Natrag
Top