Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
a3526dd9d250cb74e1d8f2cc69b2743f40fa1044.jpg


Pa nema veze naravno... povadit ce se strimovi stavit javno onda niko nece gledat ... cao bela..
Pozdrav
vec su objavljeni ti strimovi koriste orion i kbc samo im kbc ne radi barem kod mene hehe pozz ;)
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
17.06.2012
Poruka
136
Danas je jedan od onih dana....
Taman zavrsavam "svezu" play listu za Kodi....i rekoh da se uvalim u krevet i da vrtim malo neke dokumentarce...kad pogledam, ne jedna, ne dve...vec tri liste odose bogu na istinu.:assassin:

Ako neko ima neki user/pass za radiokafic, balkanstream i onu..."narodnu" ili kako se vec zove lista i voljan je da podeli, bio bih mu veoma zahvalan. Ako ne...i to cu razumeti:)
Hvala unapred.
:mig:
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
2.058
Danas je jedan od onih dana....
Taman zavrsavam "svezu" play listu za Kodi....i rekoh da se uvalim u krevet i da vrtim malo neke dokumentarce...kad pogledam, ne jedna, ne dve...vec tri liste odose bogu na istinu.:assassin:

Ako neko ima neki user/pass za radiokafic, balkanstream i onu..."narodnu" ili kako se vec zove lista i voljan je da podeli, bio bih mu veoma zahvalan. Ako ne...i to cu razumeti:)
Hvala unapred.
:mig:
evo i "narodne":

Hidden content
You need -1 more posts to view this content
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.336
Stvar je u tom sto niste dovoljno informisani ..... umjesto da sami dodjete do neceg KAKO RADI LISTA ovdje se kumi i moli a onda kad se dobije adekvatna informacija kako i na koji nacin radi ... .struja nije toliko brza koliko ste vi brzi da dobro i korisno prosirite po svijetskim forumima i uz to jos javno ccccc e zato vidite nema ljutnje kad se nadje nesta i o tom se cuti reci cu samo kad ne znate kako vam lista ili liste rade lista vam je Down i imate Crn ekran. Zasto sam ovo napisao? zato da se konacno malo sami potrudite i dodjete do vaseg Cilja .............. a velika vecina sve zna al da se sjeti da posalje listu JOK makar da se neko ponudi ne mora da salje listu JOK ..... ja bi uzvratio 3-duplo u svakom slucaju ... ovo nisam napisao da ja trazim bilo sta od vas NE meni ne treba bas ni jedna jedina lista

Cast izuzetcima prepoznat ce se oni na koje mislim kojih je jako, jako malo

Sto se mene tice nek mijenjaju doticni sta hoce i kako hoce meni nece pobjec ako mi je stalo do tog svega ... a malo i jeste hahaha :mig: i meni bilo Down al sad vise nije pa nek doticni citaju ................. ne sve al par lista............

Svi koji su sami svojom mukom dosli do neceg dobrog i kvalitetnog ti isti cute

Najbitnije u ovom svemu zapitaj te se zasto vam crkaju liste??? pa ni oni nisu ludi ..... mijenjaju Server itd .....

eto Sota i danas bio dobar dokazano

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top