Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
12.02.2015
Poruka
315
Ima li nekih podesavanja u SM Plejeru, kad pustim neku listu sve mi radi ubrzano. Do juce radilo normalno i ja zamenim MPV fajlove sa novijim verzijama i od tad nije htelo nikako, pa sam ponovo instalirao SM i radi ali radi ubrzano, ono kao kada premotavate nesto..
smplayer-portable

Kod:
http://smplayer.sourceforge.net/en/downloads
 
  • Sviđa mi se
Reactions: prc
Učlanjen(a)
27.05.2014
Poruka
63
Simnuo sam ip od volim tv i sad kad gledam preko kodi cesto se desava da posle 5-10 min gledanje slika da se zamrzne... Kako moze da resim taj probblem ? Usput dali neko moze da mi da u pp ip od decji kanale ?
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.133
Pitam neki dan onaj hackerov scanner nemože skenirati dreambox adrese da li je tko upoznat sa tim.Ili nitko to neradi:D
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.133
A šta je tu objašnjeno kad nema te mogučnosti ,dok simple radi sve to skupa zajedno.:D
Ako znam čirilicu nemoram da znam i Ruski.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
@parabolicxtc
Evo, ja ću ti prevesti, iako ni ja neznam Ruski.
  • Ctrl+O - Открыть файл /otvori fajl
  • Ctrl+S - Сохранить /sačuvaj
  • Ctrl+Shift+S - Сохранить как /sačuvaj kao
  • Ctrl+С - Копировать строку /kopiraj liniju
  • Ctrl+A - Копировать все / kopiraj sve
  • Ctrl+R - Сканировать повторно по недостающим каналам /ponovno skeniranje za nedostajućim kanalima
  • Ctrl+K - Конвертировать плейлист / konvertovanje plejliste
A za ostalo, koristi gugl prevodilac. Jeste da debilno prevodi, ali ako si iole pismen (NE MISLIM NA TEBE) skapiraćeš poentu prevedenog.

Što se tiče mogućnosti skeniranja dreamboxova - koliko vidiš nema je. Ja sam ti hteo pomoći i izaći u susret, a ti ako ti se sviđa - koristi ga, a ako ne - nemoraš.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.08.2013
Poruka
2.848
Sa ovom bebom nema sale
giphy.gif
 
Natrag
Top