Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1.029
Ramazanski_Bajram.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Ako neko ima kupljen nalog od tvviet neka mi posalje na skajp ili na yahoo mail platicu upola cene preko pajpala ili delimo nas vise i gledamo preko pleyera ;)
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Sta li ce biti kada budete gledali istovremeno na vise ip adresa? :ludd/:
Kad vec nudis to sto nudis i imas svoju cijenu napravis malu iznimku uzmes sa ovog foruma 10-20 clanova jer nebi rekao da ih ima vise koji bi bili spremni da plate tvoju ponudu??? I napravis neku realnu cijenu za njih 5-7€ mjesecno za tih 10-20 ni manje ni vise .....

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2011
Poruka
135
Da li neko zna kojim slucajem za d3go uslugu , ukoliko nemate sbb internet , da li je moguce nekako pratiti sve kanale iako nisu dostupni preko adsl telekoma ?
Evo kakva su moja iskustva:
Moj drug ima sbb a ja imam adsl telekom i probali smo kod mene njegovu d3go uslugu preko mog android boxa. Evo sta sam primetio. Jedna grupa kanala radi bez obzira da li sam prikljucen na net, kablom ili preko wifi. Neverovatno ali od toga zavisi koju grupu kanala smo mogli da gledamo. Ako sam prikljucen kablom, mogli smo da gledamo sport klubove, sve kanale. Ali ako hocu preko wifi, tada sport klubovi ne rade. Slicno vazi za jos neke kanale. I obrnuto neki rade preko wifi, a sa kablom ne rade. Ne znam da li jos neko ima slicno iskustvo.
 
Natrag
Top