Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Sta li ce biti kada budete gledali istovremeno na vise ip adresa? :ludd/:
Gledali smo godinu dana nas mnogo,preko raznih naloga ali uvek se nadje neka budala i objavi negde javno taj nalog pa ti vidis i banujes nalog,svi koji su mi sinoc poslali poruku,samo da javim da mi kompjuter ne radi uvece jer se zagreva soba a nemam klimu,pa moram da gasim kopmjuter jer deca spavaju pa da se ne pregreva soba.
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2012
Poruka
352
ako budemo vise nas da gledamo TVVIET sa razlicite ip adrese LUC+LUC je vec video ovu ponudu i on ce da prekine to
ako neko hoce da mi da USER i PASSWORD neka mi se javi obavezno u PM a ja mogu za njega -dogovorice mo se
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.130
@Sota on će nekome dati nešto povoljnije? Ima ih tu više takvih zanima ih samo osobni interes. Zato nikada nisam bio da se reklamiraju, kao ono evo lista na 3 dana,kada mu opadne broj korisnika . A tu se reklamira besplatno, a ni na koji način nikome nije pomogao. Sva ta sprdačina nije vrijedna reklame. Pišem ovo jer ako ima srca možda se i smekša. Nije zbog mene nego zbog drugih, ja tu uslugu ne bih uzeo da mi je netko pokloni. :p

Gledali smo godinu dana nas mnogo,preko raznih naloga ali uvek se nadje neka budala i objavi negde javno taj nalog pa ti vidis i banujes nalog,svi koji su mi sinoc poslali poruku,samo da javim da mi kompjuter ne radi uvece jer se zagreva soba a nemam klimu,pa moram da gasim kopmjuter jer deca spavaju pa da se ne pregreva soba.
On je tada bio u poslu pa nije stigao sve ispratit sada mu opada prodaja pa se uzjebo treba mu svaki dinar.:D
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
ako budemo vise nas da gledamo TVVIET sa razlicite ip adrese LUC+LUC je vec video ovu ponudu i on ce da prekine to
ako neko hoce da mi da USER i PASSWORD neka mi se javi obavezno u PM a ja mogu za njega -dogovorice mo se

Nece se ni znati ko je kome dao/prodao nalog taj sto ustupi upola cene nece sigurno reci luc lucu jer onda gubi i nalog i olaksicu a taj koji plati nece sigurno da sece granu na kojoj sedi.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Šta tebi nije jasno? Pa vidjeti će 2 različite IP adrese i blokirati nalog. Ako hoće, nema tu puno mudrolije.

Izvadi se strim i gleda se u plejeru bar sam ja tako radio,logujem se na par minuta izvadim strim od ultri i pustim u vlc,pot ...ili vlasnik naloga izvadi strimove i posalje mi preko skajpa ili bilo cega.
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.587
@Sota on će nekome dati nešto povoljnije? Ima ih tu više takvih zanima ih samo osobni interes. Zato nikada nisam bio da se reklamiraju, kao ono evo lista na 3 dana,kada mu opadne broj korisnika . A tu se reklamira besplatno, a ni na koji način nikome nije pomogao. Sva ta sprdačina nije vrijedna reklame. Pišem ovo jer ako ima srca možda se i smekša. Nije zbog mene nego zbog drugih, ja tu uslugu ne bih uzeo da mi je netko pokloni. :p
Zato sam i napisao da izadje u susret 10-20 ljudi sa ovog foruma jer... ja nemam uticaj na to sto se on reklamira ovdje na to isto imaju odredjeni ljudi iz administracije e sad ako su oni to dozvolili valjda imaju razlog zasto???

O tom svemu i Luc-u ja imam svoje neko misljenje i o tom sto se on ovdje promolise koje naravno zadrzavam za sebe meni ni u dzep ni iz dzepa.....

Mene Total Tv izadje mjesecno 12,83€ i imam preko 300 programa ... sta reci ??? Uostalom mnogo provajdera od IPTV ... Satelitskih pa i kablovskih ima koliko se pozeljeti moze i ajd da kazem skoro svi imaju u svojim ponudama tj. Paketima bas te programe sto se ovdje na forumu svakodnevno traze do nekih 10€ mjesecno itd... e sad svako od nas zna sta mu je najpovoljnije i kod kojeg legalnog provajdera da se prerpalti

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.587
Izvadi se strim i gleda se u plejeru bar sam ja tako radio,logujem se na par minuta izvadim strim od ultri i pustim u vlc,pot ...ili vlasnik naloga izvadi strimove i posalje mi preko skajpa ili bilo cega.
E sad to isto i ako .... gledat ces 24 sata pa opet jovo nanovo.... mozda grijesim nek me neko ispravi ??? Mozda Luc ???
Jedino ako :gl_sigh: Onda moze drugacije

Pozdrav
 
Natrag
Top