Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
OK izvinjavam se,imam sve kanale sto mi trebaju,nije mi u cilju nikoga da vredjam i da se hvalim sada kada imam te kanale,niti mi je ikada bio cilj da prkosim drugima i voleo bi i dalje da ostvarim dobru saradnju sa ljudima na SF foruma jer biti covek vise vredi nego svi ovi kanali zajedno.Ali treba shvatiti jedno,da ljudi koji nemaju a voleli bi da imaju kanale ne prija im da gledaju slike kanala koje ne mogu da gledaju,znam kako je meni bilo dok nisam imao kanale a bile su silne slike.

U sat trakt je najveca brzina 60 mbps.

Ma sve ovo mozes da gledas iz vise uglova. Recimo meni znaci kad vidim da neko ima ono sto mi treba jer onda znam da i ja to mozda mogu naci. Do sada sam nasao dosta toga sam a i nesto sam dobio od ljudi koji su mnogo iskusniji od mene u ovim stvarima. E sad sto nisam nasao bas to sto mi treba i zbog cega sam se i upustio u ovu igru bez granica ne mogu da krivim ljude koji to imaju. Glupo mi iskreno da ti kazem i da pitam za savet gde da trazim. Ne poznaju oni mene pa da imaju poverenja i da mi pomognu. Ali vremenom ko zna... mozda... :) Mada i ja pucam visoko sto se tice kanala :)
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Ja nemam skoro ništa od kanala od kada nema bnet-a :/ gledam ruse sa dual audio i to je to :) sve osttalo crkne za pola sata :( lepo je sto neko ume da priušti sebi više i ne mora se zavideti na tome.

dajte mi neku listu..nemojte samo da se svadjate.....:beee:
Jeeeste Boki,a i ona tvoja rus dual audio crkla :D
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ja nemam skoro ništa od kanala od kada nema bnet-a :/ gledam ruse sa dual audio i to je to :) sve osttalo crkne za pola sata :( lepo je sto neko ume da priušti sebi više i ne mora se zavideti na tome.


Jeeeste Boki,a i ona tvoja rus dual audio crkla :D

a sta bi ti da gledas naprimer........
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Oni koriste beotelnet

Kod:
http://www.whoismind.com/whois/klikpink.com.html

Moze li se ovo iskoristiti za nesto

Kod:
rtsp://mobile.klikpink.com/streams/c5d1ed8fd2c4048875dad8f930dc627b/523dbe32/33/smil/pink33.m.smil/playlist.m3u8
 
Natrag
Top