Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.128
Sota koliko sam ja primjetio da je taj lik tamo objavljivao liste koje tu još nisu bile objavljene, kao i one sa username koje si mi ti slao na pm... Ti mi pošalješ ona crkne ja izguglam taj forum i vidim da je tamo već bilo objavljeno. Sad je pitanje otkuda tebi, a otkuda njemu. Možda si mu ti poslao ili ste ju našli na istom izvoru. Uglavnom šta sad ošlo pa doći će druga

@zilex Neki dan tražim baš taj History. Zahvalan sam jednom useru poslao mi je ali je slika sd dosta je loša vidim imaš HD pa mogao si poslati.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
422
je li mi netko može postaviti nastavke za dreambox za nizozemske fox sport kanale (4,5,6)
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.491
Sota koliko sam ja primjetio da je taj lik tamo objavljivao liste koje tu još nisu bile objavljene, kao i one sa username koje si mi ti slao na pm... Ti mi pošalješ ona crkne ja izguglam taj forum i vidim da je tamo već bilo objavljeno. Sad je pitanje otkuda tebi, a otkuda njemu. Možda si mu ti poslao ili ste ju našli na istom izvoru. Uglavnom šta sad ošlo pa doći će druga
Da se zna .. vise lista je tamo taj tuta objavio a bile su ovdje izmedju vas djelite sta ja imam sa tim ... nisam ni znao za taj forum dok mi ovdje na forumu jedan clan nije skrenuo paznju na taj forum slobodno ako ima dotican zelju i volju nek sam napise da su neke liste vec bile objavljene od tute a ovdje nisu i da dodam po tvom kako ti to vidis kako na sultan forumu objave listu a ovdje nije bila objavita?? Onda sam ja i tamo objavio... daj nemoj se igrati samnom nismo djeca je..... e se meni za listu ko ce koju i gdje objavit... ja da sam htio objavio bi ju na nasem forumu odavno.

Imas i makedonskih foruma takodjer i bosanskih pa i ruskih itd... gdje se nesta nase objavi a nije objavito ovdje
Kod:
[ATTACH=full]66130[/ATTACH]
Tu je objavito isto gdje sam i ja clan a Nick mi je kao i ovdje na forumu nismo djeca batali te nebuloze i jos jednom ja ako ocu i imam namjeru nesta da javno stavim prvi je SF Forum ja se ne krijem po drugim forumima uostalom nebi ni znao za Avcom da je javno da nisam osao na ruski forum i vidio pa stavio u google izbacilo mi universum

Za ubuduce nemoj mene vise NIKAD usporedjivat sa onim u ceg nisi 1000 % siguran i bacati sumnju na mene jer ... meni ako je do objavljivanja javno ja stavljam na SF i Kraj.

Pozdrav
 

Prilozi

  • Screenshot_2015-02-20-09-39-49.png
    Screenshot_2015-02-20-09-39-49.png
    339 KB · Pregleda: 255
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
AVCOM ste sahranili bas vi koji ste ga silovali non stop, nije ga sahranio neko sto ga je objavio na drugom forumu vec vi koji ste ga ovde objavljivali cim se promeni port. Kao i BNET. Koliko se setim vasih urednickih izgovora da je sve po pravilu jer je u code i hposts tagu a takodje jer je i drugi port... Mislim, nije mi zao, nije da se nije ocekivalo, tu listu nti sam gledao niti sam smatrao listom jer je toliko "silovana" da je cudo sto je toliko i radila. Problem je u vama urednicima koji ne zelite da "zastitite" ijednu listu sve pod izgovorima da je "po pravilima" objavljena. Zasto sad kriviti nekog drugog?
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.128
Sota šta se uzbuđuješ bez veze upuštaš se u raspravu a nemaš razloga. Ni ne znam šta je Univerzum, niti me zanima. Pa de mi objasni za čega služe forumi nego za objavljivanje . Čim netko ubode nešto što ti imaš odmah imaš izljev bijesa, što je dotični to objavio. Pa što sad nećeš umrijeti ako ti lista stane. Ne ljuti se čovječe jesi čuo za tu igru . Ti si nedavno objavio neke pay liste možda ti je ovaj sad uzvratio. Možda je tutamuta bobanku ili bobistb. Morat ćemo osnovati krim team, te provoditi istrage u budućnosti.
A i malo se zafrkavam. Znam te od početka i poštujem tako da ono moje si 50%krivo protumačio. Pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Ma cekajte. Nije AVCOM jedina lista koja je objavljena i na nekom drugom forumu. Problem sa AVCOM-om je sto je do sad 101 put menjan port, a davno sam jos rekao da je pitanje do kad ce da menjaju port a ne IP. Ko kaze da ovo nije ocekivano taj laze sam sebe. Stala lista, idemo dalje, sta ce ih jos 1000. I sami smo pogasili tolike liste (mada ja licno nijednu, sve su copy-paste) i sada nema smisla prebacivati nekome nesto. Ja sam prvi za to da se zastite domace liste a ako vec necete onda nema smisla posle kukati. Pricali smo o tome, nista se nije promenilo, pricacemo i dalje i opet se nista nece promeniti.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Ja sam dobro hvala na pitanju, a kako ste vi?
vozbud.gif
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.491
Sota šta se uzbuđuješ bez veze upuštaš se u raspravu a nemaš razloga. Ni ne znam šta je Univerzum, niti me zanima. Pa de mi objasni za čega služe forumi nego za objavljivanje . Čim netko ubode nešto što ti imaš odmah imaš izljev bijesa, što je dotični to objavio. Pa što sad nećeš umrijeti ako ti lista stane. Ne ljuti se čovječe jesi čuo za tu igru . Ti si nedavno objavio neke pay liste možda ti je ovaj sad uzvratio. Možda je tutamuta bobanku ili bobistb. Morat ćemo osnovati krim team, te provoditi istrage u budućnosti.
A i malo se zafrkavam. Znam te od početka i poštujem tako da ono moje si 50%krivo protumačio. Pozdrav!
Vidi nema potrebe za raspravu samo me dirne ako neko ima crv sumnje i prstom pokazuje na mene.
To sto kazes da neko ubode sto ja imam a za isto imam izljev bijesa ni najmanje odavno sam oguglao na to ne dira me ni najmanje a necu ni umrijeti jer ja ne ovisim o listama sa foruma ja placam Total i gledam na miru kao covjek i ne moram da strijepim kad se probudim jel lista stala ili ne uostalomni Nasa Tv kao i SBB je tu prisutna tako da po tom pitanju imam sta da gledam.
Dal je bobanku ili vec ko drugi ni to me ne dodiruje jer.. bas taj bobanku je divljao na makedonskom forumu objavljivao svega i svacega i nisam citirao ni jedan jedini njegov post zabole me .. jedino sam mu juce uzvratio kad je mene prozvao a nije mu bilo prvi put da me proziva pa sam odlucio da mu uzvratim ali za razliku od njega ja sam pisao istinu i to znaju neki clanovi sa ovog foruma.
Dal sam morao napisat to za avcom? Nisam .. dal me neko tjerao da to napisem?? Nije... a da sebe ponizavam i nazivam tutom ni u snu mi ne pada na pamet.
Sto se tice javnog objavljivanja lista od mene nedavno sam napisao iz kojeg razloga.
Da se poznajemo ja i ti to stoji i to dugo godina.

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top