Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
468
sa kojim programom i kako se skenira ako moze pojasnjenje.hvala
Otvoris Simple plejer,desni klik pa pri kraju imas Tools pa prva stavka "Pretrazivanje kanala".Otvorice ti se novi prozor,na vrhu prozora imas dva polja gde upises sledece (sa 238.0.16.1 na 238.0.16.255) ispod tog polja imas jos dva polja i upises (port sa 1234 na 1234) sledece sa leve strane dva mala polja jedno ispod drugo (timeout 5s threads 5) a u produzetku ta dva mala polja imas dva duza takodje jedno ispod drugo i u gornje polje upises ovo (
Kod:
http://159.224.171.2:8888/udp/
) a u podnozju prozora imas (brisi,pohrani,zaustavi,skeniraj,zatvori)kada sve to upises samo klikni na skeniraj,sacekaj da zavrsi i kanale koje imas na spisku klikom na dugme pohrani ubacuje u Simple plejer i to je to.Ali Simple plejer mora biti Portable verzija jer verzija setup ili kako vec nema opciju skeniranja.Pokusaj pa ako nesto ti nije jasno reci.Pozdrav
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
468
Otvoris Simple plejer,desni klik pa pri kraju imas Tools pa prva stavka "Pretrazivanje kanala".Otvorice ti se novi prozor,na vrhu prozora imas dva polja gde upises sledece (sa 238.0.16.1 na 238.0.16.255) ispod tog polja imas jos dva polja i upises (port sa 1234 na 1234) sledece sa leve strane dva mala polja jedno ispod drugo (timeout 5s threads 5) a u produzetku ta dva mala polja imas dva duza takodje jedno ispod drugo i u gornje polje upises ovo (http://159.224.171.2:8888/udp/) a u podnozju prozora imas (brisi,pohrani,zaustavi,skeniraj,zatvori)kada sve to upises samo klikni na skeniraj,sacekaj da zavrsi i kanale koje imas na spisku klikom na dugme pohrani ubacuje u Simple plejer i to je to.Ali Simple plejer mora biti Portable verzija jer verzija setup ili kako vec nema opciju skeniranja.Pokusaj pa ako nesto ti nije jasno reci.Pozdrav
Ili samo ovo
Kod:
http://159.224.171.2:8888/status
ubaci u pretrazivac i dobijes kanale koje kopiras u nastavku servera.Pa ti odaberi sta ti je lakse.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
24.11.2014
Poruka
57
xbmc
pvr iptv simple client
lista volim tv ubacen novi hash slika se zamrzne nakon 10 do 15 sekundi to mi se desava zdnjih 5 dana
imali neko ideju
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Ma sto se tice Albanskog momka, masite malo poentu. Meni ne smeta sto on trazi Albanske kanale, vrv bih i ja isto da odem na albanski forum (sto se nikad nece desiti) vec mi smeta sto postaje dosadan, iritira i mene i sve ostale. Trazi jedan te isti kanal 100x i onda kad mu se da on opet po starom. A pri tome NIKAD nista nije napisao smisleno i doprineo radu foruma.

Ja bih mu da sam urednik lepo skrenuo paznju, dosao je na ovaj forum, svi su ga lepo prihvatili, nikad nikakvu neprijatnost nije imao i ovo sto radi je cist bezobrazluk. Ako nastavi ovako, cenim da nikmome ne bi nedostajao.

Samo jos ovo da pitam urednike. Koja je svrha banovanja ako ce taj banovani da napravi novi nalog i pise bez problema? Pada mi na pamet Bobanue. I samo da dodam da ne mislim nista lose o doticnom clanu, i ne zelim da se raspravljamo ovim putem, nadam se da nece uzeti za zlo ali kako je on banovan napravio novi nalog sutra isto tako moze neko drugi. Za te radnje bih duplirao banovanje pravog naloga pa nek onda pravi ko hoce. Samo kazem da nema smisla banovati ako ce neko da napravi novi nalog i sepuri se s njim po forumu i ruga se administraciji na taj nacin.

xbmc
pvr iptv simple client
lista volim tv ubacen novi hash slika se zamrzne nakon 10 do 15 sekundi to mi se desava zdnjih 5 dana
imali neko ideju

Sto ubacujes lise, instaliraj Macedonia on demand addon, imas tu Volim TV i sve kanale bez ikakvog ubacivanja liste. Samo se registrujes na sajt volim tv i upises login podatke u addon.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
27.11.2014
Poruka
44
Ma sto se tice Albanskog momka, masite malo poentu. Meni ne smeta sto on trazi Albanske kanale, vrv bih i ja isto da odem na albanski forum (sto se nikad nece desiti) vec mi smeta sto postaje dosadan, iritira i mene i sve ostale. Trazi jedan te isti kanal 100x i onda kad mu se da on opet po starom. A pri tome NIKAD nista nije napisao smisleno i doprineo radu foruma.

Ja bih mu da sam urednik lepo skrenuo paznju, dosao je na ovaj forum, svi su ga lepo prihvatili, nikad nikakvu neprijatnost nije imao i ovo sto radi je cist bezobrazluk. Ako nastavi ovako, cenim da nikmome ne bi nedostajao.

Samo jos ovo da pitam urednike. Koja je svrha banovanja ako ce taj banovani da napravi novi nalog i pise bez problema? Pada mi na pamet Bobanue. I samo da dodam da ne mislim nista lose o doticnom clanu, i ne zelim da se raspravljamo ovim putem, nadam se da nece uzeti za zlo ali kako je on banovan napravio novi nalog sutra isto tako moze neko drugi. Za te radnje bih duplirao banovanje pravog naloga pa nek onda pravi ko hoce. Samo kazem da nema smisla banovati ako ce neko da napravi novi nalog i sepuri se s njim po forumu i ruga se administraciji na taj nacin.
Trazio sam pomoc od vama posto ja ne znam da izvucem sam taj kanal, sve ovo sad je postalo istorija , jedan lik ovde rekao mi da taj link moze da se izvuce pa zato ja sam insistirao ali niko nije zeleo da mi pomaga, kako god necu vise da trazim mozes biti spokojan, sve ovo je postalo velika istorija
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.254
Problem kod SimpleTV bilo koje verzije prilikom unosa linkova kao :
Kod:
global_rly_greece_103/playlist.m3u8
i slične se sruši SimpleTV tj.pali se gasi,dok kod liste
Kod:
Content/HLS/Live/Channel(cinestar
radi normalno.U VLC neke rade normalno koje isto ruše SimpleTV,dok s udp i ostalo nema problema.
 
Član
Učlanjen(a)
26.05.2013
Poruka
116
Da li neko od vas ima funkcionalnu listu na kojoj ima norveskih drzavnih kanala? Ili da mi kaze "pogledaj tamo i tamo"? Svaka pomoc je dobrodosla! Hvala
 
Učlanjen(a)
15.07.2009
Poruka
886
William Hill World Darts Championship 2015
*Saturday 3rd January 2015


Semi-final (1/2)

20:10 Michael van Gerwen vs.
download2.jpg
Gary Anderson

22:30 Phil Taylor vs.
download4.jpg
Raymond van Barneveld



Kod:
#EXTINF:-1,Sky Sports 3 
acestream://7f480a00ac478b65fb75cfdde76ef38ee151b887

screenshot1.jpg


 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
27.10.2014
Poruka
170
Trazio sam pomoc od vama posto ja ne znam da izvucem sam taj kanal, sve ovo sad je postalo istorija , jedan lik ovde rekao mi da taj link moze da se izvuce pa zato ja sam insistirao ali niko nije zeleo da mi pomaga, kako god necu vise da trazim mozes biti spokojan, sve ovo je postalo velika istorija
Pa sto ti taj lik nije izvukao strim, kad je vec rekao da moze?! o_O A ne da izigravas drona ovde vec nekoliko dana, s jednim te istim pitanjem
William Hill World Darts Championship 2015
*Saturday 3rd January 2015


Semi-final (1/2)

19:10 Michael van Gerwen vs.
download2.jpg
Gary Anderson
21:30 Phil Taylor vs.
download4.jpg
Raymond van Barneveld



Kod:
#EXTINF:-1,Sky Sports 3
acestream://7f480a00ac478b65fb75cfdde76ef38ee151b887
U 20:00h :D
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top