Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
08.10.2010
Poruka
316
2014
Meni izuzetno losa. Prvo mi preminula sestra kancer i nije bilo spasa, nedugo zatim i otac na mojim rukama. Mali broj clanova na SF to znaju, nisam hteo da moja situacija utice na moje postove i ponasanje. Stekao sam poverenje i prijatelje u slici tog malog broja clanova koji su ovo znali.
Zato nemojte se svadati, postoje gorih stvari od karaktera, strimova i sta ja znam sve su to prolazne stvari.
Dobra ili losa 2014, ostavimo je iza nas. Pozdrav do sve clanove, budite mi zdravi, zivi i veseli :). Novcem mozete kupiti sve ali ne i prijateljstvo.
Sretna nova 2015.

img_1525353_25134404_8
mozda se glupo čuje sa novcom možeš kupit prijatelje a kad ti novca ponestane tad znas ko ti je pravi prijatelj a ko je bio prijatelj samo zbog novca , ja sam to lično iskusio na svojoj koži i da nerečem od svih silnih prijatelja ostali so mi samo dva ubistvu dve kolegice i zanjih bi dao sve ako bi jim mogao udovoljit. tako da ,pare imaju moč , a,kad jih nema više,znas sta si za one kojim je samo do para - niko i nista. isto mi i seka izkusila na svojoj kozi , kad ju je trefnula mozganska ostala ji je samo jedna klegica koja joj pomaze i dođe do nje svake toliko ,da je vidi . zato ljudi dobro razmotrite , kome sta dajete , malo jih testirajte , prije jim poklonite vase bogastvo. još jednom da kažem veliko hvala svim mojim prijateljima ovde , nije jih dosta al su vredni ( boki international bobanku sota berič prc avdo) mozda sam još koga izpustio nadam se da mi nezameri , nekim od tih koje sam nabrojao dobili su i moje naloge i neki jih nisu znali zadrzat zasebe , zato javno se opravicujem nekim od tih kojim sam naloge oduzeo nepošteno , da bi dotični rekao ja sam dao drugima imali bi jih i sada ,a neki nemaju muda pa eto nemaju sada vise. darkon zao mi za tvoje drage sto su preminuli i nadam se da ti bude ljepša 2015
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.491
IMG_97193969275665.jpeg
Za mog PRIJATELJA DARKON I ZA SVE CLANOVE IZ MAKEDONIJE TAKODJER SVIM CLANOVIMA NA FORUMU ZDRAVA , SRECNA I VESELA 2015 GODINA

DRUZE DARKON ZIVOT DOK GA ZIVIMO UVIJEK CE NAM NANOSITI BOLI NAZALOST
IMG_97193969275665.jpeg

SVIMA NA FORUMU SVU SRECU I ZDRAVLJE OVOG SVIJETA ZELIM
IMG_93594673198192.jpeg
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
23.01.2014
Poruka
49
Ima li ko listu sa domacim kanalima treba mi samo na 3-4 dana, aj nek bude 4 dana dok ne resim roditeljima resiver za total tv posto je jutros crklo oko ili sta vec posto nemogu da dodbiju nikakv signal na resiveru a sve su pokusali, pa ako ima ko listu i ako bi bio voljan da posalje bio bih mu zahvalan. kazem ponovo nek traje samo 3-4 dana ne vise.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2010
Poruka
316
pitanje za one koji rade skripte za sf , zna li ko ovako zastit skriptu da se nemogu izvadit strimovi ni pogledat koji su .

zeleo bi da podjelim jednu listu za sf kao dar za novu godinu , radit ce verovatno dugo, ako je moguče dobit odgovor na pitanje. jer ako zastita nije takva onda nece bit nista od toga.

Ima li ko listu sa domacim kanalima treba mi samo na 3-4 dana, aj nek bude 4 dana dok ne resim roditeljima resiver za total tv posto je jutros crklo oko ili sta vec posto nemogu da dodbiju nikakv signal na resiveru a sve su pokusali, pa ako ima ko listu i ako bi bio voljan da posalje bio bih mu zahvalan. kazem ponovo nek traje samo 3-4 dana ne vise.
pošalji mi mail na pp
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
27.10.2014
Poruka
170
yAMakL0.gif

[raw]<div id="gaf210imvustylez_youtubebox" style="width:1px;height:1px;overflow:hidden;"><object width="300" height="300"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/6XF3BpxufBY?hd=1&amp;autoplay=1&amp;loop=1&amp;playlist=6XF3BpxufBY"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/6XF3BpxufBY?hd=1&amp;autoplay=1&amp;loop=1&amp;playlist=6XF3BpxufBY" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" width="300" height="300"></embed></object><!--Youtube player code generated @ http://gaf210.imvustylez.net --></div>
[/raw]
 
Natrag
Top