Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.380
poz ljudi moze li mi ko poslati strimove za domace radio stanice koje rade.. :)
Evo ti od mene moj upload fajla sa radio stanicama
Kod:
http://www50.zippyshare.com/v/87585089/file.html
2059grk.jpg
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Mislim da je suvisno uopste pisati i komentarisati bilo sta a u vezi albuma pogotovu sto ova tema nema veze sa tom i album je u spam delu foruma ......

Do daljnjeg u tom delu foruma ostaje ta tema i mislim da zavrsili smo sa tim....Vratimo se na temu Internet tv a ko hoce posecivati album,spamati ,slikati.......to je njegov izbor.......

HVALA


U ostalom tamo lepo pise imam a nedam nikom.....:beee:

dok u ovom delu foruma razmenjujemo strimove....
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
Imam jedan njemački dreambox što šteka tko hoče pošaljem mu na pm .Čisto ono da vidite kako dobro šteka.Mislim može se uhvatit koja slika za album ako ništa drugo.
Kod:
      1und1
      Alice
      Congstar
      Kabel BW
      Kabel Deutschland
      o2
      T-Home
      Tele2
      Unitymedia
      Versatel
      Vodafone
Tražite Ip range od provajdera i derite.Sretno!Našo sam i jednu grčku ip listu koja neradi ako nekom zatreba.
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
2.058
Potrebna mi je sveza Futubox lista, ako je neko ima, da mi je prosledi na PP...potrebni su mi samo brojevi kanala...Hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Na moj zahtjev skinut sam sa mjesta Urednika...zelio bih da se zahvalim svim clanovima koji su prepoznali kvalitet u mom radu a i onima koji nisu...nikad se ne moze bas odraditi da svi budu zadovoljni..ima tu nadam se dobrih clanova koji ce biti buduci Urednici i koji ce nadam se bolje to odraditi nego je...pokusao sam svojim iskustvom da pomegnem ali pojavile su se neke stvari preko kojih nisam mogao preci i odlucio sam se na ovaj korak.Svakom novom Uredniku zelim mnogo srece u radu a svim forumasima dosta dobrih strimova i listi naravno i dobrih slika...da bude kompletna cjelina...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top