Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Lako je tebi naci taj link koji si na forumu svaki dan ali ko je novi i ko nije bio dugo tesko ga je naci a ja nisam ni spominjao net tv od kad me je boki opomenuo ti si ga spomenuo i jedan mladi gospodin koji puno pise a nista ne napise.

a za net tv je ionako zabrana pricati i pisati oko toga....ali bas tebi je sve nejasno....
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.453
Za NetTV sam ti objasnio na pp da je pre par meseci opisan ceo postupak ovde na forumu i ljudi skinuli i sacuvali kako se radi i probali i funkcionisalo je i sad to cuvaju ko oci u glavi.
Ako neko hoce da ti kaze na kojoj je strani je to , ok , ako hoce neko da ti posalje ceo postupak isto ok.
Ako nece moraces sam da nadjes i procitas ako do sad nije neko obrisao postupak.Preko pretrage nemozes da nadjes posto je ili pod spoiler ili pod hide.
 
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
433
Ljudi pišite si na mail,pp,pismom preko pošte,goluba...a ne ovako,nema smisla,gdje su pitanja-odgovori!!
 
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
181
E sta se sve pise ovde....
BruteForce metoda se moze koristiti za nettv i ako se iskljuce neki debilni slucajevi sa odredjenim ponavljanjem ima toliko kombinacija da normalan racunar to skenira 95 dana...
I to je mnogo sporiji nacin..

Za nettv kljuc meni se javite i ja cu da vam objasnim KAKO DA VI SAMI IZVADITE SVOJ KLJUC BEZ DA MI DAJETE SVOJ KLJUC.
Bolje bi bilo da prvo dobro procitas sta pise, pa da onda komentarises. Neko je trazio skener za kljuceve, ali posto ne veruje da to ne postoji, objasnio sam mu kakav bi skener to mogao uopste da skenira. Juce si stavio "like" na tu ideju, a sada se sprdas. Takav skener ni ne postoji,ali bi teoretski mogao da pokupi sve aktivne kljuceve. Inace, brute force metoda, da bi bila efikasna, se izvodi na "radnim stanicama" sa vecim brojem GPU-ova, a ne na laptopu.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Bolje bi bilo da prvo dobro procitas sta pise, pa da onda komentarises. Neko je trazio skener za kljuceve, ali posto ne veruje da to ne postoji, objasnio sam mu kakav bi skener to mogao uopste da skenira. Juce si stavio "like" na tu ideju, a sada se sprdas. Takav skener ni ne postoji,ali bi teoretski mogao da pokupi sve aktivne kljuceve. Inace, brute force metoda, da bi bila efikasna, se izvodi na "radnim stanicama" sa vecim GPU-ova, a ne na laptopu.
Ocigledno nisi razumeo post, tu si lepo rekao za bruteforce, zato sam i dao like.
Takodje takav skener postoji i uopste ga nije tesko napraviti, treba osnovno programersko znanje:
Karaktere kombinuje, ispisyje ih na mesto u streamu za key i taj stream pokrece u vlc. U slucaju da kanal krene ide printf deo i nastavlja dalje. Mana je sto ce provaliti ovaj napad i zato se ubacuju 30ak proksija koji se menjaju na odredjeni broj streamova...
Nije ovo nista novo, oni koji imaju znanje vec znaju, oni copy paste kraljevi svakako im ovo nista ne znaci....
 
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
181
Ocigledno nisi razumeo post, tu si lepo rekao za bruteforce, zato sam i dao like.
Takodje takav skener postoji i uopste ga nije tesko napraviti, treba osnovno programersko znanje:
Karaktere kombinuje, ispisyje ih na mesto u streamu za key i taj stream pokrece u vlc. U slucaju da kanal krene ide printf deo i nastavlja dalje. Mana je sto ce provaliti ovaj napad i zato se ubacuju 30ak proksija koji se menjaju na odredjeni broj streamova...
Nije ovo nista novo, oni koji imaju znanje vec znaju, oni copy paste kraljevi svakako im ovo nista ne znaci....
Ocigledno da se nismo razumeli. Ne znam da takav skener postoji. Isprobao sam 5-6 programa, ali su prilicno striktni oko forme onoga sto se trazi. Ne dozvoljavaju da se "igras" sa sufiksima i prefiksima. Takodje, bilo bi bolje ako bi izbacivao kodove kao WotWeb, nego svaki kljuc proveravao u VLCu. Slazem se da bi verovatno primetili ovakav napad.
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Bio prije dvije godine jedan program sa dodacima za kjuceve net tv ljepo je funkcionirao, ali odazimao puno vremena.Jedan kljuc jedan clan trebalo je negdje oko 10 min za jedan kljuc.Dosta toga je trebalo instalirati na komp,virtualni windows,VMAR itd..mozda se neko i susreo sa tim. Ja kad sam jednom mijenjao windowse izbrisali mi i nikad poslije nisam vise probao.
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.130
Hvala bogu za ovaj forum,ako mogu da iskažem svoje mišljenje!Mislim ono tv uopće negledam nego eto ubijam dosadu.Volim pogledeat jel koji kanal radi ili ne,ništa više....Zbog ovog foruma trenutno imam aktivnih što domaćih što stranih cca 200kanala sigurno.Tako da tko kaže da nema ništa LAŽE!
 
Natrag
Top