Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.503
Dobro je to dok je 10 korisnika a 300 free samo kad dodje jedan strucnjak koji bude napravio tako da bude 300 korisnika a 0 Free e to nece bit dobro a to se moze lako desit

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
30.267
Napisao sam ljudima da pogledaju u Pm da su dobili te kanale iz razloga jer je trazeno a vrijeme podudara ono sto zele da gledaju i iz razloga da nebude da mi nedamo nikom nista da sve drzimo za sebe tj da i vi vidite da se neko interesuje za clanove i pruza im pomoc sa nase strane samo iz tog razloga jer dosta puta je pisano da mi iz administracije cuvamo liste i gledamo samo mi ???? ... pa nije bas tako
eto napisao sam 2 puta javno mada to ne praktikujem .... a da negovorim o onom sto nisam napisao ako lazem nek me neko ispravi a dosta ljudi moze da potvrdi da su dobili i vise nego su mislili nema lazi nema prevare

Pozdrav

Sota je Ime,ne samo na SF,vec i na drugim mjestima!!!
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
734
Pa da se nadovezem i ja kad se vec vodi diskusija o tome ko i koliko kome pomaze sa listama i sta vec jos.Ima ovde nekolicina ljudi koji puno znaju i pomazu mnogima pa i meni i hvala im na tome.Posebno se zahvaljujem Soti koji mi je puno pomogao i dalje mi pomaze.
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2010
Poruka
67
Pojedinci nikako da skuze sta se smije a sta ne javno poslati. Sota je ljudina kojima svima pomaze i svoje vrijeme trosi na sve nas. Da njega nema tema na forum oko IPTV tesko da bi priblizno ovako napredovala.
Pozdrav svim dobrim ljudima a posebno nasem Soti.
 
Član
Učlanjen(a)
24.11.2011
Poruka
16
SotA je mali bog u dugačkim gaćama poredim ga sa sa Sabanom Saulicem kraljem narodne muzike a Sotu treba da svako zove kraljom tv streamova jer to zasluzuje i vrijedan je tog odlicja uz to je veliki covjek posten kako drug tako i iskreni dugogodisnji prijatelj
 
Natrag
Top