Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
564
Američki premium kanali su veoma retki u live streamovima i udp listama, postoji odličan addon u XBMC, US TV Now, sve što je potrebno registrovati se i napraviti nalog na sajtu ustvnow, uslov je da se na sajt pristupi sa VPN US, prihvata samo američke IP, registruje se nalog i ako imate već instaliran addon US TV Now u XBMC, prijavite se i gledate američke programe bez ograničenja, većina kanala su u 720p. Bez malo muke nema uspeha, verujte nije teško...
Hvala....
Radi i bez Proxyja preko Plexa...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.958
Napisao sam ljudima da pogledaju u Pm da su dobili te kanale iz razloga jer je trazeno a vrijeme podudara ono sto zele da gledaju i iz razloga da nebude da mi nedamo nikom nista da sve drzimo za sebe tj da i vi vidite da se neko interesuje za clanove i pruza im pomoc sa nase strane samo iz tog razloga jer dosta puta je pisano da mi iz administracije cuvamo liste i gledamo samo mi ???? ... pa nije bas tako
eto napisao sam 2 puta javno mada to ne praktikujem .... a da negovorim o onom sto nisam napisao ako lazem nek me neko ispravi a dosta ljudi moze da potvrdi da su dobili i vise nego su mislili nema lazi nema prevare

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.958
Malo nesta
Hidden content
You need -1 more posts to view this content
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Registrovao sam se danas na ustv now preko američkog proxyja, dobio zahvalnicu zbog registracije i obaveštenje da nalog moram verifikovati preko linka koji će mi na mail poslati. Fora je u tome što još uvek mail od njih nisam dobio
 
Natrag
Top