Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
266
mogli biste da otvorite i temu za sbb da se pišu utisci i novosti kao što ima za iptv
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
21
To mora da se sto prije ugasi ili da preuzme ili siol ili amis....t-2 ima daleko najlosiju tv ponudu od slovenackih operatera......

He, he pa da bi znao šta bi bilo dobro. Mislim, da Amis ne može, jer oni nemaju ništa svoje, sve preko drugih. E sada da uzme Siol opet ne bi bilo dobro, pa da su opet monopoliste, pa i Siol će se prodat izgleda Njemačkom telelkomu, pa ne znaš ni šta će onda da bude.
Pa nije ni Siol nešto, ima optika tamo 10 metara od zgrade, pa ne neće da uvuku u zgradu, kao ne isplati im se ako ne uzme više od 75% stanova. He, he al su glupi pa isti im kriterium ako ima zgrada 100 stanova ili 10, treba 75%.

Pa T-2 u stvari nema ništa naročito, jedino pošto ne možeš do optike onaj internet imaju dobar na VDSL 20/2. A jaku imaju i logiku, da imaju više klienata, pa onda to dođe skulje, pa treba da poskupe.

Pa i ono bilo gadno kad su prije poskupljenja sve otvorili, da se gledalo na računaru, pa onda kad su poskupili, pa da se ljudi nisu bunili, onda opet zatvorili. A izgovor bio kao za 10 godina za 10 dana sve da otvore, a ostalo odtvoreno dok nisu poskupili.
 

prc

Učlanjen(a)
23.07.2010
Poruka
746
He, he pa da bi znao šta bi bilo dobro. Mislim, da Amis ne može, jer oni nemaju ništa svoje, sve preko drugih. E sada da uzme Siol opet ne bi bilo dobro, pa da su opet monopoliste, pa i Siol će se prodat izgleda Njemačkom telelkomu, pa ne znaš ni šta će onda da bude.
Pa nije ni Siol nešto, ima optika tamo 10 metara od zgrade, pa ne neće da uvuku u zgradu, kao ne isplati im se ako ne uzme više od 75% stanova. He, he al su glupi pa isti im kriterium ako ima zgrada 100 stanova ili 10, treba 75%.

Pa T-2 u stvari nema ništa naročito, jedino pošto ne možeš do optike onaj internet imaju dobar na VDSL 20/2. A jaku imaju i logiku, da imaju više klienata, pa onda to dođe skulje, pa treba da poskupe.

Pa i ono bilo gadno kad su prije poskupljenja sve otvorili, da se gledalo na računaru, pa onda kad su poskupili, pa da se ljudi nisu bunili, onda opet zatvorili. A izgovor bio kao za 10 godina za 10 dana sve da otvore, a ostalo odtvoreno dok nisu poskupili.
Samo da se nadovezem i na kolegu Thomasa Mullera bez obzira sto imaju nalosiju ponudu od Slo operatera i sto nemaju "Pa T-2 u stvari nema ništa naročito" posaljite vi meni koji ip i ja cu njih gledati :beee: sa zadovoljstvom .
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
21
Samo da se nadovezem i na kolegu Thomasa Mullera bez obzira sto imaju nalosiju ponudu od Slo operatera i sto nemaju "Pa T-2 u stvari nema ništa naročito" posaljite vi meni koji ip i ja cu njih gledati :beee: sa zadovoljstvom .

Pa to ti ista fora kao dovedite vi kod mene bilo koju optičku liniju, pa to i džaba i ja ću sa zadovoljstvom da je koristim. :)

Pa ja sam mislio ako uporediš sa ostalima, da nemaju ništa naročito. Recimo kupio ja onaj mobilni, pa nije bio ni pola godine star, pa neće mms da prikaže, pa zovem ja njih, pa loš ti mobilni, a kod tušmobila prije što sam imao na karticu nije bilo problema.
Pa kod interneta kao što sam rekao jedino ovaj VDSL. A TV ako uporediš sa ostalima najlošija ponuda. Par godina več se preseravaju sa Sportklubom za SK3, pa nemaju ni Šport TV 3, pa još ponešto, što svi drugi imaju. Ali su najjeftiniji. Pa baš kod sportkluba se nešto vadili, kao trebali bi onda da poskupe, ali oni neće da poskupe, pa sada nije bilo ništo novo pa poskupili za 2 eura.

Eto od svega što ima ja jedino zbog onog VDSL imam kod njih, pa da bi mi neko doveo optiku, odmah pređem tamo, onda ni pod razno ne bi njih trebao više.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
da se nadovezem na pravila foruma........

Pozivate se na ova pravila.......

http://serbianforum.org/threads/pravila-na-forumu.363578/#post-1177145

i tu pored ostalog jasno pise.....


2. Zabranjeno je postavljati liste koje je neko već postavio (osim u slučaju ako nešto nije promenjeno u sâmoj listi)


zatim sleduje sledeci post u temi o pravilima.......gde jasno pise.....

Od danas prestaje da vazi zabrana postavljanja na forum domacih lista kao i unistim lista.Ove liste mogu se slobodno postavljati a jedini uslov je da se koristi Hide+ Post tag (HPOSTS) gde ce se za pomenute liste unositi iznos od 100 postova.

a nalazi se ovde.......

http://serbianforum.org/threads/pravila-na-forumu.363578/#post-1306747

to pravilo od 24 casa od postavljanja liste je bilo nekada i odavno je uklonjeno......i vazi i dalje sledece.....

2. Zabranjeno je postavljati liste koje je neko već postavio (osim u slučaju ako nešto nije promenjeno u sâmoj listi)

e sada problem nastaje sto ima neodgovornih i to ne postuju pa rade namerno ili slucajno postavljanje istih listi po vise puta,ne koristeci trazilicu uopste.....

Tacno je da uvek ima neko na forumu iz stafa,medjutim to neznaci da je uvek u toj temi jer forum nije samo tema internet tv....Zato postoji dugme prijavi post,a mi cemo blagovremeno odreagovati.....Kada korisnici shvate da dupliranjem listi sami sebi skacu u stomak bice puno bolje i liste ce duze trajati.....

Pobogu pa nismo mi policajci da se jurimo svakodnevno ,24 sata,sa neodgovornima.....Mi sve ovo radimo iz hobija i to treba da se ceni i postuje ......a ne samo da se kritikuje,a koliko vidim ovde uvek par istih imaju neke zamerke i kritike.....Takodje mi radimo i odrzavamo sve to kako znamo i umemo,a kome se ne svidja,pa boze moj...a sta mi tu mozemo.....
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.537
Boki71 naravno i ostali clanovi SF-a koji prate iskljucivo ovu temu i sve sto je vezano za Internet radio i televizija.

Od kad sam ja clan ovog foruma eto ne sjecam se da me je bilo ko iz Stafa 2 puta opominjao zbog iste greske ako je sa moje strane uopste po tom pitanju bilo mojih duplih gresaka??? Mada se ne sjecam da sam pravio bilo kakve greske i bio opominjan zbog istih.

Polazim uvijek od sebe jer sam i sam bio obican clan SF-a stavljao streamove , liste etc... i iznosio svoja misljenja bila ona putem Pm ili javno niko mi iz Stafa NIKAD nije zaprijetio sa BAN na osnovu mog ponasanja na forumu barem meni tako nesta nije ostalo u sjecanju nebitno kakva su pravila bila na forumu dal onomad ili sad.

boki71 kad bi zbrojio sve postove svih nas iz Stafa koliko smo puta ukazivali i skretali paznju na pravila foruma neznam na kojem broju bi se zaustavio ??? i na sva ta upozorenja svi od nas su maksimalno ostali shodni humanom i Fer ponasanju prema svim clanovima foruma znaci nismo pravili razliku izmedju clanova foruma.

U ovim vodama ima dosta ljudi koji su jednostavno jedni drugima konkurencija ... nebitno u kom smislu u prvom redu sto se domacih lista tice ... ima tu.prodaja lista ... sajtovi koji bas sa naseg foruma uzimaju streamove te iste stavljaju na svoje sajtove ... ko i kakve koristi doticni imaju od tog oni znaju takodjer i ko ce kome od njih i na koji nacin smanjiti posjecenost sajta tj javnim objavljivanjem lista itd ili cak oni koji su promoteri raznih provajdera oni znaju kad ce i na koji nacin lista biti Down.

Naravno da u svem ovom ima i onih da kazem raznoraznih provajdera koji se bas putem SF-a reklamiraju i prikupljaju na ovaj ili onaj nacin svoje nove musterije a samim tim u sve ove gore navedene primjere prave accounte na forumu u vecem broju..... ja osobno NIKAD ni na jednom forumu gdje sam ja clan nisam napravio dupli account/nick ... nisam imao potrebu za tim.... dok se ovdje na SF-u to da nekazem svakodnevno pravi.

Obracam se svim clanovima foruma pokusajte forum da shvatite kao prijateljstvo koje ukazujete jedni drugima vasim druzenjem jer svi vi imate svoj privatan zivot za kojeg zivite sa vasim familijama a forum???? Kao sto boki rece nek vam bude jedna vrsta hobija

Uvijek bukvalno uvijek ce biti onih kojima sve ovo odgovara i samim tim onih kojima ovo sve ne odgovara sustinski gledajuci Roman koji nikad nece biti napisan do kraja.

Slabi se osvecuju, jaki oprastaju a pametni ignorisu.

Hvala svima na razumijevanju

Veliki pozdrav
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.384
Svim clanovima naseg foruma a koji su Muslimanske vjeroispovjesti zelim cestitati veliki praznik Bajram.
Neka vam danasnji dan donese zdravlje srecu veselje i napredak.

Bajram serif mubarek olsun
2buuet.jpg
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top