Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Jedan prijedlog, pošto dosta ljudi svjesno ili nesvjesno svakodnevno krše pravila, postavljaju komentare i pitanaj u temi internet radio i tv, obavještenje staviti na vidno mjesto, recimo umjesto ove ankete, ko je glaso-glaso je.
NGU8UhZ.png

Pravdanja tipa nisam znao nebi pila vode a uveliko bi olakšala posao ljudima koji svakodnevno brišu, prebacuju i troše živce objašnjavajući istima.

Bas razmisljam malopre da uradim tako nesto pa sam mislio da se konsultujem sa ostalima kako da to resimo. Mada i sada svi dobiju obavestenje, o razlogu brisanja ili prebacivanja posta, pa i dalje isti prave greske, i nisam siguran, ma gde god da stajalo, da ce pojedini pogledati kako se sta postavlja. Verovatno tako i idu u apoteku da kupe hleb, i u pekaru da kupe aspirin i u mlekari kupuju racunare...
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Bas razmisljam malopre da uradim tako nesto pa sam mislio da se konsultujem sa ostalima kako da to resimo. Mada i sada svi dobiju obavestenje, o razlogu brisanja ili prebacivanja posta, pa i dalje isti prave greske, i nisam siguran, ma gde god da stajalo da ce pojedini pogledati kako se sta postavlja. Verovatno tako i idu u apoteku da kupe hleb, i u pekaru da kupe aspirin i u mlekari kupuju racunare...
Za sve postoji lijek, najbolji je ovaj Bokijev
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
266
u onoj novoj temi za početnike piše da na ruskom torentu ima 4 arene i 3 sk-a a ja sada vidim samo jednu arenu?
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2010
Poruka
95
Mora da sam propustio neki čas, ja sam mislio da se liste postavljaju da bi se pomoglo ljudima.
Uživaj u svojoj bahatosti, pozdrav:D
Pa neznam kakav je ko ali ne smatram da ovi sto imaju preko 100 (ne svi) da su postavljali liste itd.. koje uopste ne rade ili nemaju kvalitet da bi nabili postove. Njima ovo i ne treba. Pozdrav
 
Natrag
Top